در حال بارگذاری ...
 • رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

  میهمان جلسه هم اندیشی هنرمندان تئاتر شهرستان قرچک می شود

  به گزارش تئاترتهران، با دعوت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک، جلسه هم اندیشی هنرمندان تئاتر این شهرستان با حضور امیرحسین شفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایش استان تهران و بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک برگزار می‌شود.

  انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک در جهت تعامل و همکاری اعضای انجمن و هنرمندان تئاتر این شهرستان جلسه هم اندیشی برگزار خواهد کرد.

  در این جلسه به بررسی مشکلات تئاتر شهرستان قرچک و همچنین تبادل نظر هنرمندان تئاتر با یکدیگر در جهت همکاری و تعامل بیشتر گروه های نمایشی و استفاده از تمامی ظرفیت های تئاتر این شهرستان پرداخته خواهد شد.

  امیرحسین شفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به عنوان میهمان ویژه در این جلسه حضور خواهد داشت.جلسه هم اندیشی تئاتر شهرستان قرچک پنجشنبه 13 میهر ماه ساعت 14 الی 16 در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک واقع در میرزائی انتهای پارک پانزده خرداد برگزار خواهد شد.




  مطالب مرتبط

  بهداروند بر جلب مشارکت سازمان‌ها در ترویج تئاتر و تعامل دوسویه تاکید کرد

  بهداروند بر جلب مشارکت سازمان‌ها در ترویج تئاتر و تعامل دوسویه تاکید کرد

  در بازدید ارمغان بهداروند از پروژه‌های انجمن هنرهای نمایشی استان تهران بر ایجاد باشگاه‌های مخاطبان برای تماشاخانه ها و تئاترها با هدف اطلاع رسانی مناسب و بر اساس شبکه های ارتباطی و امکان تضمین فروش آثار تاکید شد.

  |

  نظرات کاربران