در حال بارگذاری ...
 • درجلسه هم اندیشی فعالین تئاتر شهرستان قرچک

  شورای تخصصی تئاتر در شهرستان قرچک تشکیل شد

  به گزارش تئاترتهران، علیرضا ترامشلو رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک ازتشکیل شورای تخصصی تئاتراین شهرستان خبر داد.

  شورای تخصصی تئاترشهرستان قرچک متشکل ازفعالین تئاترشهرستان و متشکل از آقایان امیرعلی بدلی، میثم رمضانی، رضا نجاری و خانم ها مونا حسینی و سمیه کیا دربندسری خواهند بود.

  ترامشلو با دعوت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک، جلسه هم اندیشی هنرمندان تئاتر این شهرستان را روز پنجشنبه مورخه 13 مهرماه در جهت تعامل و همکاری اعضای انجمن و هنرمندان تئاتر این شهرستان برگزار کرد.

  رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک عنوان کرد که با همفکری اعضای انجمن این شورا تشکیل شد.

  در این جلسه به بررسی مشکلات تئاتر شهرستان قرچک و همچنین تبادل نظر هنرمندان تئاتر با یکدیگر در جهت همکاری و تعامل بیشتر گروه های نمایشی و استفاده از تمامی ظرفیت های تئاتر این شهرستان پرداخته شد.از دیگر دستاوردهای این جلسه تصویب یک جشنواره نمایشنامه خوانی ،اجرای مداوم نمایش های خیابانی در طول سال و هر ماه در نقاط مختلف شهرستان، برگزاری کلاس تخصصی زیر نظر یکی از اساتید به نام کشوری بود و همچنین برگزاری جلسات منظم اعضا با یکدیگر از دیگر مصوبات جلسه هم اندیشی بود.

   جلسه هم اندیشی تئاتر شهرستان قرچک پنجشنبه 13 میهر ماه ساعت 14 الی 17 با بهروز مشتاق، حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک و جمعی از اعضا وفعالین عرصه نمایش این شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک برگزار شد.
  مطالب مرتبط

  نمایش خیابانی«گرداب» در شهرستان قرچک اجرا شد

  به گزارش تئاترتهران، گروه نمایشی اوینار از انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک نمایش خیابانی«گرداب»  به کارگردانی علیرضا ترامشلو را با موضوع اعتیاد در هفته مبارزه با مواد مخدر اجرا کرد.

  |

  به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر

نمایش خیابانی«گرداب» در شهرستان قرچک اجرا می‌شود
  به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر

  نمایش خیابانی«گرداب» در شهرستان قرچک اجرا می‌شود

  به گزارش تئاترتهران، گروه نمایشی اوینار از انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک نمایش خیابانی«گرداب»  به کارگردانی علیرضا ترامشلو را با موضوع اعتیاد در هفته مبارزه با مواد مخدر به معرض دید ...

  |

  با انتشار مجموعه «آخرین برگ»

آیین رونمایی از مجموعه نمایشنامه های مرحوم سرلک برگزار می شود
  با انتشار مجموعه «آخرین برگ»

  آیین رونمایی از مجموعه نمایشنامه های مرحوم سرلک برگزار می شود

  با پیگیری و همت انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران مجموعه نمایشنامه های هنرمند جوان و فقید تئاتر استان تهران وشهرستان قرچک در یک مجلد با نام «آخرین برگ» منتشر شد.

  |

  واقعه ۱۵ خرداد روی پل تاریخی باقرآباد توسط هنرمندان شهرستان قرچک روایت شد

  واقعه ۱۵ خرداد روی پل تاریخی باقرآباد توسط هنرمندان شهرستان قرچک روایت شد

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «رقص درآتش» به نویسندگی و کارگردانی رسول حق شناس، از انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک و  تولید کارگاه خصوصی بازیگری رسول حق شناس با هنرمندی هنرجویان این کارگاه در خلال ...

  |

  «ستایش یک قتل» در دانشگاه تهران

  «ستایش یک قتل» در دانشگاه تهران

  به گزارش تئاترتهران، هنرمندان شهرستان قرچک قتل ستایش را روی صحنه دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران روایت کردند. نمایش «ستایش یک قتل» به نویسندگی و کارگردانی رسول حق شناس از ...

  |

  نشست «عصرانه با تئاتر قرچک» در گام دوم

  نشست «عصرانه با تئاتر قرچک» در گام دوم

  به گزارش تئاترتهران، به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک سلسله نشست های تخصصی تئاتر با عنوان«عصرانه با تئاتر» در شهرستان قرچک برگزار می شود. در این برنامه که ...

  |

  نظرات کاربران