در حال بارگذاری ...
 • درجلسه هم اندیشی فعالین تئاتر شهرستان قرچک

  شورای تخصصی تئاتر در شهرستان قرچک تشکیل شد

  به گزارش تئاترتهران، علیرضا ترامشلو رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک ازتشکیل شورای تخصصی تئاتراین شهرستان خبر داد.

  شورای تخصصی تئاترشهرستان قرچک متشکل ازفعالین تئاترشهرستان و متشکل از آقایان امیرعلی بدلی، میثم رمضانی، رضا نجاری و خانم ها مونا حسینی و سمیه کیا دربندسری خواهند بود.

  ترامشلو با دعوت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک، جلسه هم اندیشی هنرمندان تئاتر این شهرستان را روز پنجشنبه مورخه 13 مهرماه در جهت تعامل و همکاری اعضای انجمن و هنرمندان تئاتر این شهرستان برگزار کرد.

  رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک عنوان کرد که با همفکری اعضای انجمن این شورا تشکیل شد.

  در این جلسه به بررسی مشکلات تئاتر شهرستان قرچک و همچنین تبادل نظر هنرمندان تئاتر با یکدیگر در جهت همکاری و تعامل بیشتر گروه های نمایشی و استفاده از تمامی ظرفیت های تئاتر این شهرستان پرداخته شد.از دیگر دستاوردهای این جلسه تصویب یک جشنواره نمایشنامه خوانی ،اجرای مداوم نمایش های خیابانی در طول سال و هر ماه در نقاط مختلف شهرستان، برگزاری کلاس تخصصی زیر نظر یکی از اساتید به نام کشوری بود و همچنین برگزاری جلسات منظم اعضا با یکدیگر از دیگر مصوبات جلسه هم اندیشی بود.

   جلسه هم اندیشی تئاتر شهرستان قرچک پنجشنبه 13 میهر ماه ساعت 14 الی 17 با بهروز مشتاق، حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک و جمعی از اعضا وفعالین عرصه نمایش این شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک برگزار شد.
  مطالب مرتبط

  نشست «عصرانه با تئاتر قرچک» در گام دوم

  نشست «عصرانه با تئاتر قرچک» در گام دوم

  به گزارش تئاترتهران، به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک سلسله نشست های تخصصی تئاتر با عنوان«عصرانه با تئاتر» در شهرستان قرچک برگزار می شود. در این برنامه که ...

  |

  جهت استفاده هنرمندان تئاتر استان تهران

امکانات جدید به سایت تئاتر تهران اضافه شد
  جهت استفاده هنرمندان تئاتر استان تهران

  امکانات جدید به سایت تئاتر تهران اضافه شد

  به گزارش تئاتر تهران، علیرضا ترامشلو مدیر سایت تئاتر تهران از اضافه شدن امکانات جدید در سایت تئاتر تهران خبر داد. ایشان در این رابطه گفت : پس از جلسه‌ای که در حاشیه نمایشگاه مطبوعات در سال جاری در ...

  |

  نظرات کاربران