در حال بارگذاری ...
 • درجلسه هم اندیشی فعالین تئاتر شهرستان قرچک

  شورای تخصصی تئاتر در شهرستان قرچک تشکیل شد

  به گزارش تئاترتهران، علیرضا ترامشلو رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک ازتشکیل شورای تخصصی تئاتراین شهرستان خبر داد.

  شورای تخصصی تئاترشهرستان قرچک متشکل ازفعالین تئاترشهرستان و متشکل از آقایان امیرعلی بدلی، میثم رمضانی، رضا نجاری و خانم ها مونا حسینی و سمیه کیا دربندسری خواهند بود.

  ترامشلو با دعوت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک، جلسه هم اندیشی هنرمندان تئاتر این شهرستان را روز پنجشنبه مورخه 13 مهرماه در جهت تعامل و همکاری اعضای انجمن و هنرمندان تئاتر این شهرستان برگزار کرد.

  رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک عنوان کرد که با همفکری اعضای انجمن این شورا تشکیل شد.

  در این جلسه به بررسی مشکلات تئاتر شهرستان قرچک و همچنین تبادل نظر هنرمندان تئاتر با یکدیگر در جهت همکاری و تعامل بیشتر گروه های نمایشی و استفاده از تمامی ظرفیت های تئاتر این شهرستان پرداخته شد.از دیگر دستاوردهای این جلسه تصویب یک جشنواره نمایشنامه خوانی ،اجرای مداوم نمایش های خیابانی در طول سال و هر ماه در نقاط مختلف شهرستان، برگزاری کلاس تخصصی زیر نظر یکی از اساتید به نام کشوری بود و همچنین برگزاری جلسات منظم اعضا با یکدیگر از دیگر مصوبات جلسه هم اندیشی بود.

   جلسه هم اندیشی تئاتر شهرستان قرچک پنجشنبه 13 میهر ماه ساعت 14 الی 17 با بهروز مشتاق، حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک و جمعی از اعضا وفعالین عرصه نمایش این شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک برگزار شد.
  مطالب مرتبط

  پس از اجرای به نفع کودکان زلزله زده کرمانشاه

سومین محموله کمک توسط گروه نمایشی وستا ارسال شد
  پس از اجرای به نفع کودکان زلزله زده کرمانشاه

  سومین محموله کمک توسط گروه نمایشی وستا ارسال شد

  به گزارش تئاترتهران، سومین محموله کمک به زلزله زدگان کرمانشاه شامل لوازم التحریر، اسباب بازی، وسایل کمک آموزشی وکتاب صبح امروز توسط گروه تئاتر خیریه وستاجهت ارسال به مناطق زلزله پل ذهاب و قصرشیرین ...

  |

  توسط گروه نمایشی وستا، به نفع کودکان زلزله زدگان غرب کشور

« دلمه برگ بو با سس ادیپ» نمایشنامه خوانی می‌شود
  توسط گروه نمایشی وستا، به نفع کودکان زلزله زدگان غرب کشور

  « دلمه برگ بو با سس ادیپ» نمایشنامه خوانی می‌شود

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «دلمه برگ بو با سس ادیپ» کاری از گروه تئاتر وستا به نفع کودکان زلزله زده کرمانشاه در شهرستانهای قرچک ، ورامین وپیشوا با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی این ...

  |

  نظرات کاربران