در حال بارگذاری ...
 • سردی زمستان با گرمای تئاتر

  با اجرای دو نمایش در شهرستان ری

  انجمن هنرهای نمایشی شهرری در ماه های آذر و دی، با اجرای دو نمایش در سطح عمومی، فعالیت های خود را در حوزه اجرای عموی و تبیین شعار تئاتر برای همه ، ادامه می دهد.

  به گزارش تئاترتهران، انجمن هنرهای نمایشی شهرری در ماه های آذر و دی، با اجرای دو نمایش در سطح عمومی، فعالیت های خود را در حوزه اجرای عموی و تبیین شعار تاتر برای همه ، ادامه می دهد.

  بنابر اعلام حمیدرضا صفار رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرری دو نمایش «مادرجان سلام« و «ترانه ای برای آیدا» از هفته پایانی آذر اجراهای خود را در سالن دشیخ ابوالفتوح رازی شهرری شروع خواهند کرد.
  صفار در ادامه گفت: «با اشاره به فعالیت اعضا انجمن نمایش در حوزه کارهای اجرایی، این انجمن همواره نگاه ویژه ای به اجرای عمومی داشته است».
  وی همچنین در خصوص میزان استقبال تماشاگران اعلام کرد: «به دلیل اینکه همواره تئاتر در شهرری در حال اجرا می باشد و هنرمندان نمایشی این خطه فعالیت شان مستمر بوده و در سطوح مختلف کودک، بزرگسال، نمایشی را روانه صحنه کرده اند، مخاطب نیز در طی این سالها با تاتر رابطه نزدیکی پیدا کرده است».
  رئیس انجمن نمایش شهرری در رابطه با حمایت از گروه های نمایشی گفت: «هر آنچه که در شهرری به روی صحنه می آید، بی کم و کاست با همت و دغدغه خود هنرمند می باشد، متاسفانه هیچ حمایت مالی از این آثار انجام نمی شود، و دراینجا جا دارد که مسئولین مربوطه با توجه به  تداوم اجراهای عمومی در شهرری، حمایت ویژه ای از گروههای این منطقه داشته باشند».
  وی در ادامه افزود: «گروه صفر تا صد مراحل اجرا را با هزینه شخصی خودشان تامین می کنند که باید به صراحت گفت این موضوع اصلا  خوب نیست و مسئولینی که در نهایت همین اجراها را در قالب گزارش عملکردشان به مرجع بالاتر ارائه می دهند، لااقل حمایت مادی اندکی هم   داشته باشند».
  نمایش «مادرجان سلام»  به کارگردانی عباس عبدی که در قالب پایان نامه دوره آموزشی کلاس بازیگری تهیه شده است از 25 آذر ماه در سالن ابوالفتوح رازی و از ساعت شش عصر به روی صحنه خواهد رفت.

  نمایش «ترانه ای برای آیدا» نیز به کارگردانی مجتبی فروهر و با محوریت دفاع مقدس تهیه شده که از 28 آذر ماه در سالن ابوالفتوح رازی و همه روزه در ساعت شش عصر روانه صحنه خواهد شد.
  ابوالفتوح رازی واقع در شهرری، میدان نماز، داخل محوطه فرهنگسرای ولا همه روزه پذیرایی عموم علاقه مندان می باشد.
  مطالب مرتبط

  درام عاشقانه «دلی بای و آهو » در ری به صحنه رفت

  درام عاشقانه «دلی بای و آهو » در ری به صحنه رفت

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «دلی بای و آهو» نوشته نمایشنامه نویس برجسته کشور عباس معروفی به کارگردانی مجید قربانی به عنوان پروژه پایانی کارگاه آموزش بازیگری انجمن هنرهای نمایشی ری و آموزشگاه ...

  |

  «خاتون پرده نشین» راهی شهرری می شود

  «خاتون پرده نشین» راهی شهرری می شود

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «خاتون پرده نشین» بعد از اجراهای موفق در فرهنگسراهای شهر تهران، به حمایت از بیماران فراموش شده اجتماع و سندروم دان و توان یابان جسمی و ذهنی شهرری، در مجتمع فرهنگی هنری ...

  |

  با انجام مراحل پایانی تمرین

نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره روز» آماده اجرا شد
  با انجام مراحل پایانی تمرین

  نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره روز» آماده اجرا شد

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره روز» نوشته درام نویس برجسته کشور علیرضا نادری، به کارگردانی مجید قربانی از هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی ری که از 7 تا 26 مرداد ساعت 19.30 در ...

  |

  به بهانه سالگرد درگذشت سعدی افشار

غلام بابوته و شاهین علائی نژاد نمایش «رام کردن زن سرکش» را افتتاح می‌کنند
  به بهانه سالگرد درگذشت سعدی افشار

  غلام بابوته و شاهین علائی نژاد نمایش «رام کردن زن سرکش» را افتتاح می‌کنند

  به گزارش تئاترتهران، اجرای نمایش کمدی- سیاه‌بازی «رام کردن زن سرکش» نوشته داوود فتحعلی‌بیگی به کارگردانی علی طربی به مناسبت سالگرد درگذشت سعدی افشار هنرمند فقید عرصه نمایش سیاه بازی با ...

  |

  «شفا» در شهرری به صحنه می‌رود

  «شفا» در شهرری به صحنه می‌رود

  نمایش شافع محشر«شفا»کاری از گروه زندگی (احرار) و با محوریت موضوع مذهبی و ارزشهای والای عاشورایی از بیست آبان در انجمن هنرهای نمایشی شهرری به روی صحنه رفته است.

  |

  برای برگزاری کارگاه نمایشنامه نویسی

شهرام کرمی، مسافر ری شد
  برای برگزاری کارگاه نمایشنامه نویسی

  شهرام کرمی، مسافر ری شد

  انجمن هنرهای نمایشی شهرری با همکاری و مساعدت انجمن هنرهای نمایشی استان تهران کلاس های آموزش نمایش نامه نویسی را در قالب استانی و به منظور بهرمندی کلیه علاقه مندان در سطح استان تهران و در مجتمع ابوالفتوح رازی شهرری برگزار میکند.

  |

  فیلم تئاتر «ایوانف» در شهرری اکران شد

  فیلم تئاتر «ایوانف» در شهرری اکران شد

  به گزارش تئاترتهران، انجمن هنرهای نمایشی شهرری به منظور تقویت بنیه علمی و عملی اعضا و همچنین تبادل تجربه های حرفه ای در حوزه تاتر،فیلم-تئاتر ایوانف کاری از امیررضا کوهستانی را چهارشنبه هفته گذشته در ...

  |

  نظرات کاربران