در حال بارگذاری ...
 • با حکم دبیر سیزدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین

  مشاور رسانه ای سیزدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین منصوب شد

  به گزارش تئاترتهران و به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین در حکم میثم تفرشی خطاب به رضا دهقان آمده است:
  تعامل مثبت و سازنده رسانه با هنرمندان هنرهای نمایشی نوید بخش افق روشنی از اعتلای این هنر و تحول و دگرگونی همه جانبه و معرفی این هنر به مخاطبان و شهروندان است. حال نظر به این مهم و بنا  به  پیشنهاد  و مصوبه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین و با عنایت به سوابق   و  تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه رسانه و  اطلاع‌رسانی ، بدینوسیله به عنوان «مشاور رسانه‌ای سیزدهمین همایش نمایش و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین » منصوب می‌شوید. شایسته است  باخلاقیت،  همکاری و مشارکت همه هنرمندان و مشورت  با همکاران و  اصحاب رسانه و خبر در راه اعتلای هنرهای نمایشی در دیار 15 خرداد  و دشت بزرگ ورامین  کوشا و ساعی باشید.
  امید است  در  قدم نهادن  در مسیر فرهنگ و هنر که برخواسته از تعهد و ایثار می‌باشد همیشه ایام موفق و منصور باشید.
  گفتنی است "رضا دهقان" از خبرنگاران فعال جنوبشرق استان تهران بوده و هم اکنون به عنوان مدیر پایگاه خبری ورامین پرس فعالیت می کند.
  شایان ذکر است سیزدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین از 1 لغایت 5 بهمن ماه در شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا برگزار می شود.
  مطالب مرتبط

  سومین نشست دورهمی هنرمندان تئاتر شهرستان‌های ورامین قرچک و پیشوا برگزار شد

  سومین نشست دورهمی هنرمندان تئاتر شهرستان‌های ورامین قرچک و پیشوا برگزار شد

   به گزارش تئاترتهران, سومین نشست از سلسله نشست های دورهمی هنرمندان تئاتر شهرستان های ورامین  قرچک و پیشوا  به میزبانی فرهنگسرای قطب الدین رازی ورامین برگزار شد. در این دورهمی تخصصی که همراه با ...

  |

  نظرات کاربران