در حال بارگذاری ...
 • جهت استفاده هنرمندان تئاتر استان تهران

  امکانات جدید به سایت تئاتر تهران اضافه شد

  به گزارش تئاتر تهران، علیرضا ترامشلو مدیر سایت تئاتر تهران از اضافه شدن امکانات جدید در سایت تئاتر تهران خبر داد. ایشان در این رابطه گفت : پس از جلسه‌ای که در حاشیه نمایشگاه مطبوعات در سال جاری در غرفه ایران تئاتر داشتیم بر آن شدیم امکانات و آیتم‌های جدیدی بر روی سایت تئاتر تهران هم ایجاد کنیم تا هنرمندان تئاتر استان تهران بتوانند از امکانات اختصاصی بوجود آمده در سایت بهره مند شوند.

  ایشان در رابطه با این امکانات گفت: ایجاد بانک اطلاعات گروه‌های ثبت شده استان تهران و امکان استفاده از مجله نمایش به صورت الکترونیک از مزایای جدید سایت تئاتر تهران است و علاوه بر آن آدرس جشنواره‌های ایرانی و جشنواره‌های جهانی برای استفاده از هنرمندان تئاتر استان و انجمن هنرهای نمایشی استان تهران لحاظ شده است.

  ایشان در پایان افزود‌: سایت علاوه بر این‌ها، امکان پخش فیلم‌ها و تیزرهای نمایش‌ها و همایش‌ها و دیگر برنامه‌های انجمن‌های استان تهران را دارد و اینکه پوستر مراسم گوناگون و نمایش ها هم در سایت بازتاب داده می شود و امیدواریم تا پایان سال جاری امکانات دیگری نیز به سایت تئاتر تهران اضافه گردد تا هنرمندان بتوانند از امکانات این سایت بهره لازم را ببرند.
  مطالب مرتبط

  رییس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به‌عنوان سفیر صلح و نیکوکاری انتخاب شد

  رییس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به‌عنوان سفیر صلح و نیکوکاری انتخاب شد

  به گزارش تئاتر تهران به نقل از عاطفه جلالی مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ملارد, طی حکمی از سوی آیت الله هاشمی هریسی عضو مجمع خبرگان رهبری و حمید اکبری نماینده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره ...

  |

  با حضور هنرمندان و پیشکسوتان و اعضای انجمن

نخستین مجمع عمومی اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد
  با حضور هنرمندان و پیشکسوتان و اعضای انجمن

  نخستین مجمع عمومی اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

  به گزارش تئاترتهران، نخستین مجمع عمومی اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به منظور ارائه گزارش عملکرد یکساله انجمن هنرهای نمایشی و اعضای هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با حضور ...

  |

  نظرات کاربران