در حال بارگذاری ...
 • به دلیل استقبال کم نظیر

  دبیر نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی پرویز بشردوست پیامی منتشر کرد

  انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در جهت حمایت از نویسندگان بومی این استان و شهرستان های تابعه فراخوان نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران جایزه استاد پرویز بشر دوست(ویژه نمایشنامه نویسان شهرستان های استان تهران) را منتشر کرده بود که با استقبال هنرمندان استان تهران همراه گردید.

  به گزارش تئاترتهران، ابراهیم رهگذر دبیرنخستین جشنواره نمایشنامه نویسی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران جایزه استاد پرویز بشر دوست(ویژه نمایشنامه نویسان شهرستان های استان تهران) پس از دریافت آثار هنرمندان و نمایشنامه نویسان استان تهران نسبت به استقبال کم نظیر این هنرمندان واکنش نشان داد و پیامی منتشر کرد. در این پیام که به بهانه استقبال کم نظیر هنرمندان بومی شهرستان های استان در این جشنواره منتشر شده است آمده است :

  قسم به قلم و آنچه مینویسد

  اولین دوره‌ی جشنواره‌ی باغ آرزوها یادبود استاد پرویز بشردوست با استقبال کم نظیر نمایشنامه نویسان استان تهران و رسیدن بیش از پنجاه اثر به دبیرخانه این جشنواره و با توجه به پایان مهلت ارسال متون قدم به کوچه ی تازه ای گذاشته تا در این باغ پر آرزو پربارترین درختها را سایه نشین باشد و با بازخوانی متون ارسالی در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین ها را برای مرحله‌ی پایانی این جشنواره برگزیند. امید است تا میزبان خوبی برای هنرمندان و آثار خیال انگیزشان باشیم.
  باشد تا از میان خیل خوبان، خوبترین خوب از این باغ بزرگ آرزو نصیب تمامان گردد.

  سایه نشین همیشگی تان
  دبیر جشنواره باغ آرزوها
  ابراهیم رهگذر

   
  مطالب مرتبط

  با حکم رییس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

مصطفی بیات به عنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی قدس در سمت خود باقی ماند
  با حکم رییس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

  مصطفی بیات به عنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی قدس در سمت خود باقی ماند

  به گزارش تئاترتهران، با حکم امیرحسین شفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، مصطفی بیات به عنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قدس به مدت یکسال دیگر ابقا شد. در ...

  |

  نخستین جلسه مسئولین شعب انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در سال جدید برگزار می شود

  نخستین جلسه مسئولین شعب انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در سال جدید برگزار می شود

  به گزارش تئاترتهران، نخستین جلسه مسئولین شعب انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با هیئت مدیره انجمن در مورخه 5 اردیبهشت ساعت 16:30الی 19 در محل دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان تهران واقع در مجموعه تئاتر ...

  |

  نظرات کاربران