در حال بارگذاری ...
 • اعضای شورای نظارت بر نمایش شهرستان قرچک تعیین شدند

  حکم اعضای جدید شورای نظارت بر نمایش شهرستان قرچک تهران صادر شد.

  به گزارش تئاترتهران، اعضای جدید شورای نظارت بر نمایش شهرستان قرچک تعیین و حکم ایشان صادر شد.بر همین اساس حجت الاسلام مصطفی دین پرور(کارشناس اسلامی و آشنا به مسائل هنری )، علیرضا ترامشلو(کارشناس سیاسی و اجتماعی و کارشناس تئاتر)،خانم مهین صغیری(کارشناس سیاسی و اجتماعی و آشنا به تئاتر)، رسول حق شناس(کارشناس تئاتر) ،امیر علی بدلی(کارشناس تئاتر) به عنوان شورای نظارت بر نمایش شهرستان قرچک از طرف معاونت هنری سینماییِ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران معرفی شدند  و احکام آنان از سوی اداره کل هنرهای نمایشیِ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

  اعضای شورای نظارت بر نمایش شهرستان‌ها شامل یک نفر کارشناس دارای بینش و اطلاعات اسلامی و آشنا به مسایل هنری به تأیید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان،  دو نفر کارشناس دارای بینش سیاسی اجتماعی و آشنا به مسایل نمایش  و دو نفر کارشناس تئاتر  می باشند که وظیفه بازبینی و صدور مجوز اجرای نمایش در اماکن عمومی و تالارهای نمایشی هر شهرستان را بر عهده دارند.

   
  مطالب مرتبط

  نشست «عصرانه با تئاتر قرچک» در گام دوم

  نشست «عصرانه با تئاتر قرچک» در گام دوم

  به گزارش تئاترتهران، به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک سلسله نشست های تخصصی تئاتر با عنوان«عصرانه با تئاتر» در شهرستان قرچک برگزار می شود. در این برنامه که ...

  |

  نظرات کاربران