در حال بارگذاری ...
 • مراسم رونمایی از نمایشنامه «تشنه» در شهریار برگزار می‌شود

  به گزارش تئاترتهران، انجمن هنرهای نمایشی شهرستان شهریار مراسم رونمایی و خوانش نمایشنامه «تشنه» نوشته ابراهیم رهگذر را برگزار می‌کند.

  رونمایی از این اثر چاپ شده روز چهارشنبه 18 بهمن ماه ساعت 18 در فرهنگسرای استاد شهریار این شهرستان همراه با خوانش نمایشنامه و چند اثر دیگر از همین نویسنده با حضور اهالی هنر و هنرمندان تئاتر استان و مسئولین فرهنگی شهرستان برگزار خواهد شد.

  نمایشنامه «تشنه» نوشته‌ی ابراهیم رهگذر که در سال 88 نگاشته شده و از سال 91 با عقد قراردادی در اختیار بنیاد فرهنگی روایت قرار گرفته بود توسط  بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس منتشر شد و هم اکنون در اختیار علاقه مندان قرار دارد.

  ابراهیم رهگذر از هنرمندان تئاتر استان تهران و ساکن شهرستان شهریار و هم اکنون رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان شهریار و دبیر نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی جایزه ویژه پرویز بشردوست است.
  مطالب مرتبط

  نمایش«دعوت » در شهریار به روی صحنه می‌رود

  نمایش«دعوت » در شهریار به روی صحنه می‌رود

  به گزارش تئاترتهران, نمایش «دعوت » با همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهریار به نویسندگی زنده یاد غلامحسین ساعدی به کارگردانی شهریار ناصرآبادی و تهیه کنندگی آلین رزماین کاری از گروه نمایشی افسانه‌ها در شهرستان ...

  |

  نمایش«دعوت ...» در شهریار به روی صحنه می‌رود

  نمایش«دعوت ...» در شهریار به روی صحنه می‌رود

  به گزارش تئاترتهران, نمایش «دعوت ...» با همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهریار به نویسندگی زنده یاد غلامحسین ساعدی به کارگردانی شهریار ناصرآبادی و تهیه کنندگی آلین رزماین کاری از گروه نمایشی افسانه‌ها در شهرستان ...

  |

  نظرات کاربران