در حال بارگذاری ...
 • اعضای شورای نظارت بر نمایش شهرستان فیروزکوه تعیین شدند

  حکم اعضای جدید شورای نظارت بر نمایش شهرستان فیروزکوه صادر شد.

  به گزارش تئاترتهران، اعضای جدید شورای نظارت بر نمایش شهرستان فیروزکوه تعیین و حکم ایشان صادر شد.بر همین اساس حجت الاسلام اسماعیل شجاع) کارشناس اسلامی و آشنا به مسائل هنری )، محمد رضا خسروی مهر(کارشناس سیاسی و اجتماعی و آشنا به تئاتر)، مسعود تاج الدین(کارشناس سیاسی و اجتماعی و آشنا به تئاتر)، زهره زارعی (کارشناس تئاتر)، مجید ضمیر رضوانی (کارشناس تئاتر) به عنوان شورای نظارت بر نمایش شهرستان ری از طرف معاونت هنری سینماییِ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران معرفی شدند  و احکام آنان از سوی اداره کل هنرهای نمایشیِ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

  اعضای شورای نظارت بر نمایش شهرستان‌ها شامل یک نفر کارشناس دارای بینش و اطلاعات اسلامی و آشنا به مسایل هنری به تأیید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان،  دو نفر کارشناس دارای بینش سیاسی اجتماعی و آشنا به مسایل نمایش  و دو نفر کارشناس تئاتر  می باشند که وظیفه بازبینی و صدور مجوز اجرای نمایش در اماکن عمومی و تالارهای نمایشی هر شهرستان را بر عهده دارند.
  مطالب مرتبط

  بعد از ماه ها سکوت

چراغ صحنه آمفی تئاتر فیروزکوه با نمایش کمدی « اجباری » روشن می‌شود
  بعد از ماه ها سکوت

  چراغ صحنه آمفی تئاتر فیروزکوه با نمایش کمدی « اجباری » روشن می‌شود

  به گزارش تئاترتهران،  نمایش کمدی « اجباری » به نویسندگی نویسنده جوان و بومی شهرستان فیروزکوه محمد صادقی نوشته شده بعد از ماه صفر به روی صحنه خواهد رفت . هنرمند جوان و موفق این سال های تئاتر ...

  |

  نظرات کاربران