در حال بارگذاری ...
 • انجمن هنرهای نمایشی شهرری «قصه پری و رویای یک پسرک» را روایت می‌کند

  نمایش «قصه پری و رویای یک پسرک» با محوریت کودکان و نوجوانان به نویسندگی و کارگردانی بهرام امیدعلی در سالن انجمن هنرهای نمایشی شهر ری اجرا به روی صحنه است.

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «قصه پری و رویای یک پسرک» نخستین بار در جشنواره تئاتر کودک دزفول به روی صحنه رفت و در پایان توانست به مقام سوم نویسندگی، دوم کارگردانی، دوم بازیگری زن، سوم بازیگری مرد و اول موسیقی را کسب کند. 
  به گزارش انجمن هنرهای نمایشی شهرری این نمایش که از ۱۲ اسفند اجراهای خود را آغاز کرده است با اشاره به استقبال عموم مخاطبین و همچنین مدارس مقطع ابتدایی تا ٢٣ اسفند ماه در نوبت های صبح  ویژه مدارس و عصرها ساعت شش در مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی شهرری به روی صحنه خواهد بود.

  بهرام امیدعلی، مریم نصرالهی، میثم رضایی، فرزانه دلیر، مهدیس حسنی و محمدرضا حزینی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

  سید یوسف موسوی (عروسک ساز)، حسین خسرجی (موسیقی) و حافظی (طراح لباس)  نیز در نمایش یادشده همکاری دارند.
  مدیر روابط عمومی و تبلیغات: محمدرضا حزینی

  در خلاصه داستان «قصه پری و رویای یک پسرک» آمده است؛ ممل پسرک بازیگوش، کلاس خود را ترک می کند و به خانه می رود، شیطونک سر راه او می آید و از اینکه ممل کلاس و درس را ترک کرده تشویقش میکند. شیطونک به ممل وعده میدهد اگر خودش را به درختی که بالای کوه قاف است برساند، میتواند با برگهای درخت، دارویی بسازد و با خوردن دارو یک شبه به علم و دانش برسد. ممل همین کار را میکند و راهی می شود ، ولی....
  مجتمع ابوالفتوح رازی واقع در شهرری_ میدان نماز_ داخل محوطه فرهنگسرا ولا
  مطالب مرتبط

  «خواب شیرین» را در شهرری تجربه کنید

  «خواب شیرین» را در شهرری تجربه کنید

  به گزارش تئاترتهران،نمایش «خواب شیرین» با محوریت کودک و نوجوان و با موضوع نگاهی به مهدویت به کارگردانی محمد علایی در انجمن هنرهای نمایشی شهرری به روی صحنه می رود. «خواب ...

  |

  عروسک ها از «قصه پری و رویای پسرک» می گویند

  عروسک ها از «قصه پری و رویای پسرک» می گویند

  نمایش عروسکی «قصه پری و رویای پسرک » با محوریت کودک و نوجوان از ۱۲ اسفند ماه هر روز در دو نوبت صبح و عصر ویژه مدارس و اجرای عموم در سالن مجتمع فرهنگی،هنری شیخ ابوالفتوح رازی به روی صحنه می رود.

  |

  نظرات کاربران