در حال بارگذاری ...
 • اجرای نمایش کودک«ز مثل زلزله» در شهرستان رباط کریم

  به گزارش تئاترتهران، نمایش کودک«ز مثل زلزله» نوشته ناصر آویژه به کارگردانی فرزانه جمال زاده کاری از انجمن هنرهای نمایشی شهرستان رباط کریم و همکاری اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی این شهرستان از مورخه 22 مرداد لغایت 24 مرداد به روی صحنه رفته است.

  در این نمایش کخ با بازی هنرجویان کلاس بازیگری شهرستان تولید شده است، مهدی بدرلو و یوسف بدرلو به ایفای نقش می پردازند و حسام کلانتری مشاور کارگردان، محمدجواد مقیمی دستیارکارگردان، مجید محبوبی راد عکاس و میثم درخشانی طراحی پوستر را برعهده دارند.

  نمایش کودک«ز مثل زلزله» به ترتیب در مورخه 21 مرداد ماه در شهرجدید پرند پارک فدک ساعت 20، 22 مرداد ماه نصیر شهر فرهنگسرای بهاران ساعت 11، 23 و24 مرداد ماه رباط کریم سینما فرهنگ ساعت 11 برای مخاطبین به اجرا درآمده است.
  مطالب مرتبط

  نمایش «خرس» در رباط کریم به روی صحنه می رود

  نمایش «خرس» در رباط کریم به روی صحنه می رود

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «خرس» نوشته آنتوان چخوف با ترجمه حمید احیاء و کارگردانی علی قنبری است در شهرستان رباط کریم به روی صحنه خواهد رفت. این نمایش برآیند ترم دوم ...

  |

  پایان اجراهای نمایش «رویای پدر» در رباط کریم

  پایان اجراهای نمایش «رویای پدر» در رباط کریم

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «رویای پدر» کاری از گروه نمایشی تلنگر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان رباط کریم به کارگردانی محسن عالمی مورخه 1 دیماه اجراهای خود را در فرهنگسرای ایمان شهر پرند به ...

  |

  نظرات کاربران