در حال بارگذاری ...
 • 2 اثر صحنه ای از شهرستان ورامین در مرحله بازخوانی جشنواره مقاومت پذیرفته شدند

  به گزارش تئاترتهران و به نقل از روابط عمومی جشنواره، ستاد برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت ضمن قدردانی و تشکر از همه هنرمندانی که آثار خود را به جشنواره ارسال کرده‌اند نتایج نهایی بازخوانی بخش‌های صحنه‌ای، خیابانی و محیطی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت را  اعلام کرد که در بین آثار پذیرفته شده دواثر صحنه ای و یک اثر خیابانی از شهرستان ورامین حضور دارند.

  متون نمایش های«دهانی پر از کلاغ» نوشته جمشید خانیان به کارگردانی امیرصفادل و«بلوط های تلخ» نوشته  شهرام کرمی به کارگردانی مبین هداوند در بخش صحنهای پذیرفته شدهاند.

  شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت با همت بنیاد روایت فتح و به دبیری امیر نصیربیگی در ۱۰ بخش تئاتر صحنه‌ای، بین‌الملل، بازتولید، خیابانی، محیطی، کودک و نوجوان، نمایشنامه نویسی، عکس، پوستر و همایش پژوهشی آذرماه سال جاری  در تهران برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  سومین نشست دورهمی هنرمندان تئاتر شهرستان‌های ورامین قرچک و پیشوا برگزار شد

  سومین نشست دورهمی هنرمندان تئاتر شهرستان‌های ورامین قرچک و پیشوا برگزار شد

   به گزارش تئاترتهران, سومین نشست از سلسله نشست های دورهمی هنرمندان تئاتر شهرستان های ورامین  قرچک و پیشوا  به میزبانی فرهنگسرای قطب الدین رازی ورامین برگزار شد. در این دورهمی تخصصی که همراه با ...

  |

  نشست صمیمی پیشکسوتان هنرهای نمایشی شهرستان ورامین برگزار شد

  نشست صمیمی پیشکسوتان هنرهای نمایشی شهرستان ورامین برگزار شد

  به گزارش تئاترتهران، رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین گفت: دومین نشست صمیمی هیئت رئیسه با پیشکسوتان و سرپرست گروههای ثبت شده هنرهای نمایشی در فرهنگسرای رازی شهرستان ورامین برگزار شد. به گزارش ...

  |

  نظرات کاربران