در حال بارگذاری ...
 • چراغ پرنور تئاتر در ملارد

  اجرای مداوم نمایش در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد

  به گزارش تئاترتهران، به همت هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ملارد این روزها حال و هوای تئاتری در ملارد رنگ تازه ای دارد. از مورخه پنجم آذرماه اجرای نمایش کمدی «جن گیر» به کارگردانی بهنام زینعلی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد آغاز شد. این نمایش که در نوبت اول اجراهای خود در مردادماه ۹۷ با استقبال بینظیر شهروندان همراه شد، در گام دوم از پنجم آذرماه اجرای خود را آغاز کرد که البته باتوجه به سانحه‌ای از ناحیه مچ پا که حین اجراها برای زینعلی بعنوان کارگردان و بازیگر اصلی این اثر اتفاق افتاد ، اجراها متوقف و مابقی اجراهای این نمایش از تاریخ ۲۸ آذرماه از سر گرفته خواهد شد. اما از سیزدهم آذرماه تا ۲۷ ام همین ماه، نمایش کودک «موش و گربه» به کارگردانی محمدیزدی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد بروی صحنه خواهد بود. نمایش «موش و گربه» به نویسندگی محمدیزدی که برای مخاطبین کودک و نوجوان ملاردی در حال اجراست همه روزه از ساعت ۱۸ پذیرای مخاطبان است.
  در ادامه این روند، انجمن هنرهای نمایشی ملارد در تدارک برنامه ها و تمهیدات لازم جهت برگزاری سومین دوره جشنواره نمایشنامه خوانی غرب استان تهران میباشد که همچون سنوات گذشته در بهمن و اسفندماه هرسال برگزار می‌شود.
  لازم به ذکر است پس از اتمام اجراهای نمایش «موش و گربه »و «جن گیر»، برنامه جدید آثار تازه تولید شده نمایشی هنرمندان ملاردی از جمله نمایش رمز خروج، خواستگاری و چند اثر دیگر اجرایی خواهد شد تا پس از انجام فرایند صدور مجوز، در فصل زمستان بروی صحنه روند.
  نظرات کاربران