در حال بارگذاری ...
 • با حضور اکثریت اعضای انجمن نمایش استان تهران

  دومین هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان تهران انتخاب شدند

  جلسه انتخابات دومین دوره هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان تهران درمجموعه تئاتر محراب برگزار شد.

  به گزارش تئاترتهران، جلسه مجمع انتخاباتی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با حضور اکثریت اعضای انجمن و محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، جواد مستخدمی نماینده انجمن هنرهای نمایشی ایران، روح الله ایرجی نماینده مرکز هنرهای نمایشی و نماینده حراست در مجموعه تئاتر محراب برگزار شد

  در ابتدای این جلسه محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی با اشاره به اهمیت جایگاه انجمن هنرهای نمایشی گفت: از آن جایی که هنر تئاتر دارای جایگاه والا و ارزشمندی در حوزه های هنری است، به همین دلیل انجمن نمایش نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  اسماعیلی ادامه داد: انجمن هنرهای نمایشی از دو سال گذشته با تغییراتی که در اساسنامه آن ایجاد شد به صورت انتخابی درآمد که این موضوع باعث ارتقاء جایگاه آن شد.

  وی افزود: هر کدام از هنرمندانی که به عنوان هیئت مدیره انجمن انتخاب شوند مورد تأیید و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند و امید است دوره جدید انجمن دوره ای سرشار از اتفاقات میمون و مبارک در عرصه هنرهای نمایشی استان تهران باشد.

  در ادامه رأی گیری با برگه ها و تعرفه های توزیع شده انجام گرفت و پس از شمارش آراء، اعضای هیئت مدیره به شرح زیر انتخاب شدند:

  امیر حسین شفیعی با ١١٧ رأی، علیرضا ترامشلو با ١٠٨ رأی، سامان ناصری با ١٠٤ رأی ، حمید رضا صفار با ١٠٣ رأی و ابراهیم رهگذر با ٨٦ رأی.

  همچنین خانم راضیه دهپایینی با ٧٦ رأی و آقایان مهدی اکبری زاده و شهاب راحله با ٧٢ رأی به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره انتخاب شدند.

   در بخش بازرسی نیز آقای مجید قربانی با ١١٥ رأی به عنوان بازرس اصلی و آقای سید امیر حسینی با ٦٥ رأی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

  اعضای منتخب هیئت مدیره با برگزاری جلسه ای، رئیس و نائب رئیس و خزانه دار انجمن را انتخاب می کنند و احکام خود را از انجمن هنرهای نمایشی ایران دریافت خواهند نمود
  نظرات کاربران