در حال بارگذاری ...
 • مراسم تودیع و معارفه رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین برگزار شد

  به گزارش تئاترتهران، عصریکشنبه ۱۶ دی ماه مراسم تودیع و معارفه رییس انجمن هنرهای نمایشی ورامین در فرهنگسرای رازی و با حضور هنرمندان نمایشی این شهرستان برگزارشد.

  دراین مراسم انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به پاس قدردانی از تلاش های پانزده ماهه میثم تفرشی در سمت رییس انجمن هنرهای نمایشی ورامین در مراسم تودیع وی مدالیوم انجمن هنرهای نمایشی را به وی اهدا کرد. در این مراسم همچنین راضیه ده پایینی عضو هیات رییسه انجمن نمایش ورامین که با انتخاب اعضا این هیات رییسه، انتخاب گردیده بود، حکم مسئولیت خود را از انجمن هنرهای نمایشی استان تهران دریافت کرد.
  حمیدرضاصفار نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان به نماینده گی از انجمن نمایش استان حکم رییس جدید انجمن نمایش ورامین را به وی ابلاغ کرد و با اشاره به فعالیت انجمن نمایش ورامین گفت: انجمن نمایش ورامین اولین انجمن در استان تهران می باشد که با داشتن پنج گروه فعال؛ انتخابات برگزار و هیات رییسه سه نفره ایی را در سال ۹۶ برگزید.
  وی در ادامه افزود: انجمن نمایش ورامین قدمتی طولانی در حوزه فعالیت نمایشی دارد و امیدواریم با حضور خانم ده پایینی که خودشان نیز از فعالان عرصه نمایشی در این شهرستان می باشند، شاهد اتفاقات خوب نمایشی باشیم.
  نایب رییس انجمن هنرهای نمایشی استان در ادامه با اشاره به گروههای نمایشی شهرستان گفت: رییس انجمن شهرستان موظف است که در قبال همه گروههای فعال اهم از ثبت شده و ثبت نشده خدمات مناسبی ارائه دهد و در قبال همه هنرمندان شهرستان مسئولیت واحدی دارد.
  صفار در خاتمه با اشاره به موضوع اساسنامه انجمن هنرهای نمایشی اعلام کرد: انجمن هنرهای نمایشی یک اساسنامه و یک حساب واحد و کشوری دارد که تمام انجمن ها اهم از استانی و شهرستانی موظف به تمکین از مفاد این اساسنامه می باشند؛ براساس اساسنامه فعلی نیز هیج انجمنی مجاز به صدور کارت عضویت و افتتاح حساب نمی باشد.

  در ادامه این مراسم میثم تفرشی پشت تریبون قرار گرفت و ضمن تشکر و قدردانی از اعضا هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی ورامین گفت: از آقای امینی و خانم ده پایینی بابت همکاری های خوبشان طی مدت مسئولیت ام در انجمن نمایش تقدیر و تشکر میکنم و همچنین از همه اعضا انجمن ورامین که طی این مدت حامی انجمن بودند نیز به نوبه خودم تشکر میکنم.
  در ادامه مراسم مدالیوم انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با حضور طاهری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین؛ عزت الله قمی ؛ محمد قربانی؛ زارع؛ رضا تاجیک ؛ رودگر و جمعی از پیشکسوتان و فعالان نمایشی ورامین به میثم تفرشی اهدا شد.
  پس از  اهدا مدالیوم به تفرشی، حکم مسئولیت راضیه ده پایینی نیز به وی ابلاغ گردید.
  ده پایینی نیز با اشاره به مسئولیت خطیری که بر عهده اش گذاشته شده است از همه فعالان نمایشی؛ پیشکسوتان و اعضا انجمن نمایش ورامین درخواست کرد که به مانند همیشه حامی انجمن نمایش باشند.
  رییس جدید انجمن هنرهای نمایشی ورامین همچنین با اشاره به همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین گفت: اداره و شخص جناب آقای طاهری همیشه حامی انجمن بوده انو و امیدواریم که در آینده نیز همچنان در کنار انجمن باشند.

  میثم تفرشی؛ اواخر تابستان  ۹۶ پس از برگزاری انتخابات انجمن هنرهای نمایشی ورامین به همراه راضیه ده پایینی و علیرضا امینی به عنوان هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی ورامین انتخاب و پس از آن نیز با رای هیات رییسه به عنوان مسئول انجمن هنرهای نمایشی ورامین فعالیت خود را آغاز کرد.
  وی پس از حدود هجده ماه فعالیت در این سمت ، دی ماه سالجاری و پس از انتخاب هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی ورامین ؛ مسئولیت انجمن را به راضیه ده پایینی از دیگر اعضا هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی ورامین واگذار کرد.
  مطالب مرتبط

  با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

نشست هم اندیشی فعالین تئاترشهرستان ورامین برگزار شد
  با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

  نشست هم اندیشی فعالین تئاترشهرستان ورامین برگزار شد

  به گزارش تئاترتهران، نشست هم اندیشی فعالین تئاترشهرستان ورامین باحضور هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان زهراهداوندخانی،فاطمه اردستانی و راضیه ده پائینی در حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ...

  |

  رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین خبر داد:

تحقق عملی «تئاتر سرمایه همدلی» در شهرستان ورامین
  رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین خبر داد:

  تحقق عملی «تئاتر سرمایه همدلی» در شهرستان ورامین

  رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین گفت: تحقق عملی شعار «تئاتر سرمایه همدلی»، احترام و تکریم پیشکسوتان و بزرگان هنرهای نمایشی و برگزاری سیزدهمین همایش نمایش از بزرگترین افتخارات تئاتر در یک سال گذشته در شهرستان ورامین بوده است.

  |

  با اهدای مدالیوم انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

مراسم تودیع و معارفه رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین برگزار شد
  با اهدای مدالیوم انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

  مراسم تودیع و معارفه رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین برگزار شد

  به گزارش تئاترتهران، مدالیوم انجمن هنرهای نمایشی استان تهران  به پاس قدردانی از تلاش های هجده ماهه میثم تفرشی در سمت رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین در مراسم تودیع ایشان اهدا شد.میثم تفرشی در ...

  |

  نمایش«سردار سرباز وطن» در ورامین روی صحنه می رود

  نمایش«سردار سرباز وطن» در ورامین روی صحنه می رود

  به گزارش تئاترتهران،گروه نمایشی نیایش با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین و انجمن هنرهای نمایشی ورامین و کانون بسیج هنرمندان شهرستان نمایش«سردار سرباز وطن»  را به نویسندگی مجید مزدرانی ...

  |

  نمایش «خاله گلی» در ورامین به صحنه می رود

  نمایش «خاله گلی» در ورامین به صحنه می رود

  تهیه کننده و کارگردان پیشکسوت ورامینی گفت: نمایش شاد، موزیکال و آموزنده «#هشتگ خاله گلی» در نیمه اول دی‌ماه در فرهنگسرای رازی ورامین به روی صحنه می‌رود.نمایش شاد، موزیکال و ...

  |

  به بهانه هفته دفاع مقدس

نمایش خیابانی«شرط لیلا» در ورامین اجرا شد
  به بهانه هفته دفاع مقدس

  نمایش خیابانی«شرط لیلا» در ورامین اجرا شد

  به گزارش تئاترتهران، گروه نمایشی عاشورائیان با همکاری دفتر کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین نمایش خیابانی«شرط لیلا»به نویسندگی حاج رحیم مخدومی و کارگردانی ...

  |

  نخستین همایش هنرجویی کارگاه ازاد بازیگری امین

  نخستین همایش هنرجویی کارگاه ازاد بازیگری امین

  به گزارش تئاتر تهران، نخستین همایش هنرجویی کارگاه ازاد بازیگری امین به سرپرستی علیرضا امینی از پیشکسوتان عرصه نمایش شهرستان ورامین و سرپرست گروه نمایشی نیایش با همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ...

  |

  نمایش «جگر هندی» در ورامین به روی صحنه می رود

  نمایش «جگر هندی» در ورامین به روی صحنه می رود

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «جگر هندی» نوشته رحمت امینی به کارگردانی علیرضا امینی کاری از گروه نیایش انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین در شهرستان ورامین به روی صحنه خواهد رفت.

  |

  نظرات کاربران