در حال بارگذاری ...
 • شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی :

  «نامیرا» نمایشی ارزشمند است که به شیوه‌ نو تفکر داعش را نشان می‌دهد

  به گزارش تئاتر تهران، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: نمایش «نامیرا» کاری از امیر حسین شفیعی اثری ارزشمند، قابل تامل و قابل احترام است که تفکر داعش را به شکل نو و جدیدی نشان می‌دهد.
  شهرام کرمی گفت: نمایش نامیرا که این روزها به کارگردانی امیرحسین شفیعی روی حوض پارک دانشجو اجرا می‌شود، سعی کرده در قالب غیرشعاری و به شکل نو و بی‌کلام تفکر داعش و هجوم این نوع نگرش را به مذهب و اقوام مسلمان نشان دهد.
  وی تاکید کرد: این اثر به نظر من کار قابل احترامی است که با همکاری نسل بازیگران جوانی که  میانگین سنی‌شان 21 یا 22 سال است، اجرا می‌شود.
  مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی بیان کرد: این اثر در شرایط محیطی و با مشکلات جوی چون سردی هوا و بارش باران کار قابل ارزشی است.
  وی افزود: آنچه اهمیت دارد این است که در این هوا مردم مشتاقانه به دیدن نمایش ایستادند. به نظر من این اثر کاری ارزشمند، قابل تامل و قابل احترام است و حداقل کاری است که هنرمندان عرصه تئاتر می‌توانند در واکنش به اتفاقات پیرامون خود و ارزش‌های جامعه انجام دهند.
  کرمی درباره مخاطبان این اثر که با وجود سردی هوا به تماشای این اثر ایستادند بیان کرد: تماشاگران مهم‌ترین سرمایه عرصه تئاتر هستند و در این اجرا این سرمایه به خوبی دیده شد و به اثبات رسید.
  وی اظهار کرد: امیدوار هستم این گروه نمایشی منسجم باز هم بتواند آثار هنری کیفی و باارزشی از این دست به اجرا در آورد.
  نظرات کاربران