در حال بارگذاری ...
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر

تئاتر فرصت مغتنم با مردم بودن است

احد جاودانی؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در پیامی به مناسبت هفتم فروردین، روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر را به هنرمندان و دست اندرکاران این هنر تبریک گفت.

به گزارش تئاتر تهران، در متن پیام احد جاودانی آمده است:

تئاتر در روزهایی که نمایش بهار بر صحنه‌ طبیعت است، طلیعه‌ روز و روزگاری تازه در جهان را رقم می زند. تئاتر، فرصت مغتنم با مردم بودن است و آرزویمان این است که این آرمان در گوشه‌ گوشه‌ این سرزمین، یادآور ارجمندی انسان و انسانیت باشد.

تئاتر حیاتی پر رونق و ابدی دارد که تابع زمان و مکان خاصی نیست و با این ویژگی می تواند حیات بخش  و آرامش بخش جامعه باشد و به همین دلیل است که تئاتر باید مورد توجه همگان اعم از مسئولین و هنرمندان و مردم قرار گیرد.

تئاتر همواره زنده و پویا است  و بدیهی است که روز جهانی تئاتر، مؤید این جایگاه والا و ارزنده است و امیدواریم کاروان تئاتر استان تهران که یک سال پر فراز و فرود را پشت سر گذاشته؛ با غنیمت دانستن تجربه‌ پشت سر و به امید همراهی بیش از پیش اهالی ارجمند تئاتر تهران و حمایت و نظارت دست اندرکاران در سال پیش رو، همچنان قوی و مستحکم به حرکت رو به پیشرفت خود ادامه دهد.

هفتم فروردین روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر را تبریک عرض نموده، به جامعه فرهنگ پرور و هنر خیز تهران که خلاق و صبورانه، آفرینشگر آثار آبرومند این روزگار بوده‌اند؛ درود می فرستیم و با هم برای شکوفایی این هنر ارزشمند و تاثیر گزار تلاش خواهیم کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران