در حال بارگذاری ...
 • در پیام محمد حسین اسماعیلی به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی عنوان شد:

  اعتلای هنر تئاتر در گرو نوگرایی تجربه گرایی و فرصت دادن به جوانان است

  محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت هفتم فروردین روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر پیامی داد.

  به گزارش تئاترتهران، در متن پیام محمد حسین اسماعیلی، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران آمده است:

  آرمان و هدف نهایی هنر کشف ناشناخته‌ها و رسیدن به لایه‌های پنهان ابعاد شخصیت انسانی است و این میسر نمی‌شود مگر با مکاشفه و جستجو در واقعیت‌های موجود زندگی بشری.

   در این میان هنر تئاتر می‌کوشد با خلاقیت و نوآوری در همه‌ زمینه‌ها به آن مهم دست یابد.

  به یقین رشد و اعتلای هنر تئاتر درگرو آموزش‌های صحیح، تکیه بر نوآوری و تجربه گرایی و استفاده بهینه از اساتید و پیشکسوتان و فرصت دادن به جوانان است که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران سعی کرده در این مسیر با کمک هنرمندان نمایشی گام بردارد و آینده مطمئنی را برای هنر تئاتر استان تهران رقم بزند.

   در این راستا برگزاری فصل تئاتر برای تقویت تولید و اجراهای عمومی تئاتر، برگزاری برنامه ها و نشست های تخصصی در تئاتر، واسپاری امور اجرایی به انجمن نمایش استان و توسعه فعالیتها در شهرستانها مد نظر قرار گرفته و دنبال می شود.

  روز ملی هنرهای نمایشی بهانه ای است برای تکریم از  تلاش یک ساله هنرمندان تئاتر که با عشق و خلوص نیت  در این مسیر پرفراز و نشیب گام برمی دارند.

  بر خود لازم می دانم این روز را به تمامی هنرمندان تئاتر استان تهران تبریک گفته و  از تلاش ها و پیگیری های مجدانه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، گروه ها و هنرمندان خوب این استان  که در اعتلای فرهنگ غنی تئاتر استان کوشا بوده اند تقدیر و تشکر نمایم.

   به امید هنرآفرینی هنرمندان و نوجویان عرصه نمایش استان تهران بر سکوهای رفیع هنر ایران اسلامی
  مطالب مرتبط

  پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر

تئاتر فرصت مغتنم با مردم بودن است
  پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر

  تئاتر فرصت مغتنم با مردم بودن است

  احد جاودانی؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در پیامی به مناسبت هفتم فروردین، روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر را به هنرمندان و دست اندرکاران این هنر تبریک گفت.

  |

  تبریک رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به مناسبت روز جهانی تئاتر

  تبریک رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به مناسبت روز جهانی تئاتر

  همزمانی روز جهانی تاتر با فصل شکوفه ها را گرامی می داریم و امیدوارم سال پیشرو برای اهالی تاتر پر برکت و پر از فعالیت های خوب تاتری باشد.با اشاره به وضعیت ناخوشایندی که این روزها کره خاکی را در بر گرفته و ...

  |

  نظرات کاربران