در حال بارگذاری ...
 • نمایش کودک « قصه مجید و روز جشن الفبا »در شهرستان بهارستان به صحنه خواهد رفت

  به گزارش تئاتر تهران، نمایش کودک « قصه مجید و روز جشن الفبا » به نویسندگی و کارگردانی حامد بدخشی در شهرستان بهارستان به روی صحنه خواهد رفت.

  بازیگران: مهران لطفی و حامد بدخشی و آهنگسازی و تنظیم :  مجتبی جوادی از مورخه  17  لغایت ۲۹ فروردین در  آمفی تئاتر معاونت ترافیک شهرداری منطقه 18 اجرا شد.
  قصه نمایش درباره شخصیتی به نام مجید است که کلاس اول ابتدایی را به پایان رسانده  و روز جشن الفبا میخواهد به مدرسه برود تا به جشن برسد و در نمایش مدرسه که مدتها برای اجرایش تمرین کرده ، بازی کند.

  اما از شانس بد او، سرویس مدرسه نمی آید و مجید که به شدت به تاخیر افتاده است و برای رسیدن به مدرسه و جشن الفبا دچار استرس و درگیری هایی میشود که نکات آموزنده ای چون راههای درست ترافیکی در مسیر رسیدن به مدرسه ، استفاده از همفکری و تجربه پدر و مادر و دیگران در حل مسائل ، نظم و ترتیب در نگهداری وسایل مدرسه ، رعایت بهداشت و نظافت فردی و ... را در طول نمایش فرا می‌گیرد.    
  نمایش « قصه مجید و روز جشن الفبا » به نویسندگی و کارگردانی حامدبدخشی در ادامه اجراهای خود  6 تا 13 خرداد لغایت در شهرستان بهارستان برای مدارس ابتدایی به روی صحنه خواهد رفت.
  نظرات کاربران