در حال بارگذاری ...
 • «خانواده دوست داشتنی من» میهمان مجموعه تئاترمحراب شدند

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «خانواده دوست داشتنی من» کار از گروه هنری باروت به نویسندگی و کارگردانی محمد رفیعی از 23 اردیبهشت ماه در سالن اصلی مجموعه تئاترمحراب به روی صحنه خواهد رفت.

  در این نمایش محمد رفیعی، سارا جمالی، داوود بالانی، فردین رحیمی، سپیده نجفی به ایفای نقش خواهند پرداخت.نمایش «خانواده دوست داشتنی من» یکی از  دو نمایش برگزیده جشنواره تئاتراستان تهران سال 97 بود که جوایز کارگردانی، نویسندگی و بازیگری مرد را از آن خود کرده بود.

  آئین افتتاحیه نمایش «خانواده دوست داشتنی من» 23 اردیبهشت ماه ساعت 19:30 با حضور هنرمندان و خبرنگارن و اصحاب رسانه و علاقه مندان هنر نمایش در سالن اصلی مجموعه تئاترمحراب برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  خانواده دوست داشتتی میهمان اهالی رباط کریم شد

  خانواده دوست داشتتی میهمان اهالی رباط کریم شد

  به گزارش تئاترتهران، نمایش «خانواده دوست داشتنی من» کاری از گروه تئاتر باروت به نویسندگی و کارگردانی محمد رفیعی در رباط کریم به روی صحنه رفت. سارا جمالی، داوود بالانی، محمد رفیعی، فردین رحیمی، و سپیده نجفی در این ...

  |

  کارگاه های تخصصی تئاتر محراب با تخفیف ویژه در اختیار اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

  کارگاه های تخصصی تئاتر محراب با تخفیف ویژه در اختیار اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

  به گزارش تئاترتهران، با توجه به اینکه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به امر آموزش هنرمندان تئاتر و اعضای انجمن نگاه ویژه ای دارد ، طبق توافق و هماهنگی انجام شده با مسولین برگزاری کارگاههای نمایشی ...

  |

  نظرات کاربران