در حال بارگذاری ...
 • با استقبال چشمگیر تماشاگران

  نخستین روز جشنواره تئاترلبخند پاکدشت برگزار شد

  به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت و همراهی ستاد جشنواره استانی لبخند و با حضور سعید آقاخانی،هومن حاجی عبداللهی و علیرضا استادی و در میان استقبال پر شور علاقه مندان به هنرهای نمایشی،نمایش های روز نخست جشنواره در سالن های تئاتر این شهرستان به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاترتهران، بهزاد فراهانی دبیر دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر لبخند ضمن ابراز خرسندی از حضور چشمگیر مردم در سالن های تئاتر شهرستان پاکدشت افزود: در روز نخست نمایشهای شایان به کارگردانی پیمان می آبادی،قصه بخت به کارگردانی معصومه پاسیار و نمایش پیک نیک در میدان جنگ به کارگردانی وحید گودرزی به ترتیب از شهرستان های ورامین،اسلامشهر و شهرستان میزبان با اجراهایی زیبا لبخند را بر لبان مخاطبان جاری کردند و صحنه هایی خاطره انگیز از همت و تلاش هنرمندانه و کاری جمعی به یادگار گذاشتند.

  دبیر دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر لبخند از اجرای هنری تبلیغاتی گروه سیلور استار نیز تقدیر کرد که در سطح شهرستان و معابر پر رفت و آمد مردم پاکدشت را به دیدن نمایشهای تئاتر ترغیب کردند و باعث استقبال بیشتر مردم از نمایش های جشنواره شدند که در این مهم زحمات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و پلیس امنیت شایسته قدردانیست.

  وی افزود : همچنین حضور داوران برجسته و چهره های شاخص در روز نخست جشنواره و مردمی بودن ایشان باعث ایجاد لحظاتی شاد در بین مخاطبان نمایشها شد که با سعه صدر و حوصله میان شرکت کنندگان رفته و در قاب تصویری مشترک لحظاتی سبز را ثبت می کردند.

  همچنین بهزاد فراهانی اظهار داشت: در این رویداد هنری و استانی شاهد اجرای نمایشهای تقویت شده و بهتری از روز های بازبینی هستیم که این نشان  می دهد گروه های شرکت کننده در حالی که دو اجرای صحنه ای طبق جدول در یک روز و با فاصله زمانی کمی دارند ،اما با توان بالا و همدلی و کار گروهی خوب رقابتی زیبا را در معرض دید عموم گذاشتند. وی اظهار امیدواری کرد:این مهم ارمغان روزهای خوبی برای تئاتر استان تهران است که با همراهی معاونت هنری سینمایی اداره کل استان تهران و با برگزاری بیست و چهارمین جشنواره استانی تئاتر استان تهران بعد از این جشنواره  نیز گامهایی ارزشمند برای هنرهای نمایشی برداشته می شود  و با تداوم این مسیر چراغ انجمن های نمایش پرفروغ تر از گذشته پرتو افشانی کند.

  وی از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روزاختتامیه نیز به عنوان اتفاقی مبارک یاد کرد و افزود: حضور دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهان ایشان و هنرمندان شاخص کشور در اختتامیه دوازدهمین جشنواره استانی تئاترلبخند در شهرستان پاکدشت افتخاری برای جامعه فرهنگ و هنر  می باشد.

  دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر شهرستان پاکدشت ویژه استان تهران با عنوان «لبخند» از ۱۷ لغایت ۲۲ تیرماه به دبیری بهزاد فراهانی برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  نشست رسانه‌ای دوازدهمین جشنواره تئاتراستانی پاکدشت(لبخند) برگزار شد

  نشست رسانه‌ای دوازدهمین جشنواره تئاتراستانی پاکدشت(لبخند) برگزار شد

  نشست رسانه‌ای دوازدهمین جشنواره تئاتراستانی پاکدشت(لبخند) با حضور حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت و محمد حسین اسماعیلی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

  |

  پاکدشت میزبان دوازدهمین جشنواره استانی لبخند

  پاکدشت میزبان دوازدهمین جشنواره استانی لبخند

  مراسم اختتامیه جشنواره پاکدشت روز بیست و یکم تیر ماه جاری در سالن شهید موسوی پردیس ابوریحان دانشگاه تهران واقع در شهرستان پاکدشت؛ با حضور افتخاری دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر میهمانان مدعو برگزار خواهد شد.

  |

  در آستانه جشنواره استانی لبخند

بررسی و رفع نیازسالن های تئاتر شهرستان پاکدشت
  در آستانه جشنواره استانی لبخند

  بررسی و رفع نیازسالن های تئاتر شهرستان پاکدشت

  به گزارش تئاترتهران، با حضور حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد کارخانه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرستان پاکدشت و بهزاد فراهانی دبیر دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر لبخند ...

  |

  اعضای شورای سیاست گذاری دوازدهمین جشنواره تئاتراستانی پاکدشت معرفی شدند

  اعضای شورای سیاست گذاری دوازدهمین جشنواره تئاتراستانی پاکدشت معرفی شدند

  به گزارش تئاترتهران، اعضای شورای سیاست گذاری دوازدهمین جشنواره تئاتراستانی پاکدشت معرفی شدند. برهمین اساس ابراهیم شریفی مدیرگروه هنری معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ...

  |

  نمایش«مجافقین» بر روی صحنه پاکدشت

  نمایش«مجافقین» بر روی صحنه پاکدشت

  به گزارش تئاترتهران، نمایش«مجافقین»  به نویسندگی و کارگردانی رسول حق شناس از بیست مهرماه در شهرستان پاکدشت به روی صحنه رفته است.بازیگران : سمیه کیادربندسری علیرضا رحیم زاده حنانه فتح اللهی محمد ...

  |

  با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

آئین اختتامیه دوازدهمین جشنواره تئاتر لبخند پاکدشت برگزار شد
  با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

  آئین اختتامیه دوازدهمین جشنواره تئاتر لبخند پاکدشت برگزار شد

  با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر لبخند به میزبانی شهرستان پاکدشت، عصر آدینه بیست و یکم تیر ماه جاری در سالن شهید موسوی پردیس ابوریحان از نفرات برگزیده این جشنواره تقدیر شد.

  |

  نظرات کاربران