در حال بارگذاری ...
 • با حضور مسئولان فرهنگی هنری شهرستان قدس

  مراسم رونمایی از پوستر نمایش «نقل سرخ» برگزار شد

  مراسم رونمایی از پوستر نمایش «نقل سرخ» با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس و تنی چند از مسئولان فرهنگی هنری این شهرستان برگزار شد.

  به گزارش تئاترتهران، در این مراسم که با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس و حجت‌الاسلام عباس مولایی عضو کمیته فرهنگی شهرستان قدس و مدیر مسئول موسسه «عهد ما» و تعدادی از هنرمندان این شهرستان در سالن استاد خمسه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس برگزار شد، سیدامیر حسینی کارگردان نمایش «نقل سرخ» با عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و خوشآمد گویی به حضار از روند تولید این اثر نمایشی و سابقه حضور در چندین جشنواره و کسب چندین جایزه توضیح دادند.

  در ادامه این مراسم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر قدس از روند پیشرفت تئاتر شهرستان به نسبت چندین ساله اخیر و شهرستان‌های دیگر ابراز خشنودی کرده و از آمادگی این اداره برای حمایت از آثار نمایشی خبر داد.

  سپس حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا عباس مولایی نیز در سخنانی با تاکید بر اثرگذاری تئاتر به عنوان هنری فرهنگساز در جامعه و همچنین ابراز خرسندی از روند رو به رشد تئاتر این شهرستان، خواهان حمایت همه جانبه مسئولان از این هنر در شهرستان شد.

  در این مراسم همچنین مصطفی بیات رییس انجمن نمایش شهرستان قدس از فعالیت تئاتری این شهرستان سخن گفت و از تولید آثار فاخر در این شهرستان خبر داد.

  نوید صالح فکر طراح پوستر این اثر نمایشی هم در سخنانی از فرم و ‌محتوای طراحی صورت گرفته در این پوستر سخن گفت و آمادگی خود را برای برگزاری ورکشاپ طراحی پوستر و بروشور تئاتر در شهرستان قدس خبر داد.

  در پایان این مراسم نیز از پوستر نمایش «نقل سرخ» توسط رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس و حجت‌الاسلام عباس مولایی عضو کمیته فرهنگی شهرستان قدس رونمایی شد.

  گفتنی است، نمایش «نقل سرخ» از ۲۹ شهریورماه تا ۵ مهرماه سال‌جاری هر روز ساعت ۱۹:۳۰ در سالن استاد خمسه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس روی صحنه می‌رود.
  نظرات کاربران