در حال بارگذاری ...
 • چهارمین روز از بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران با سه نمایش

  نمایش های«گرگ ها کراوات نمیزنند»،«بیوه ها» و«راز عروسک» در روز پایانی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران به روی صحنه مجموعه پردیس تئاترتهران می روند.

  به گزارش تئاترتهران، در چهارمین روز از بیست و چهارمین جشنواره تئاتراستان تهران، نمایش های «گرگ ها کراوات نمی زنند»  به کارگردانی عادل عزیز نژاد از شهرستان شمیرانات در سالن استاد مشایخی اجرای داوری  ساعت ۵ عصر،«بیوه ها» به کارگردانی کوروش حیدری از شهرستان ری در سالن استاد رشیدی اجرای داوری ساعت ۷:۳۰ عصر ،«راز عروسک» به کارگردانی سمیه آباده از شهرستان رباط کریم در سالن استادمحمد در بخش جنبی حشنواره اجرا خواهند داشت.

  در روز سوم این جشنواره نمایش های«پس کوچه ها»،«پیکارکنارپل» و«رام کردن زن سرکش» درمجموعه پردیس تئاترتهران به روی صحنه رفت.بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران ۹ تا ۱۲ آبانماه در پردیس تئاتر تهران به کوشش انجمن هنرهای نمایش و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می‌شود .
  مطالب مرتبط

  «بیوه ها» در ری مستقر شدند

  «بیوه ها» در ری مستقر شدند

  به گزارش تئاترتهران،نمایش«بیوه ها» کاری از انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ری به نویسندگی محمد امیریار احمدی و کارگردانی کورش حیدری  اثری که به تازگی به بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان راه یافته ...

  |

  نظرات کاربران