در حال بارگذاری ...
 • داوران بخش عکاسی تئاتر بیست و چهارمین جشنواره استان تهران معرفی شدند

  زهره غلامی ، زهرا حور اسفند ، هادی میثم به‌عنوان داوران بخش عکاسی تئاتر بیست و چهارمین جشنواره تئاتراستان تهران انتخاب شدند.

  به گزارش تئاترتهران، زهره غلامی ، زهرا حور اسفند و هادی میثم بعنوان داوران بخش عکاسی تئاتر بیست و چهارمین جشنواره تئاتراستان تهران انتخاب شدند.

  بخش مسابقه عکاسی تئاتر جشنواره تئاتراستان تهران سال گذشته به همت انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به‌عنوان بخش مستقل طراحی و با توجه به فراخوان اعلام شده زیر طراحی و برگزار می شود.

  الف) مسابقه‌ تئاتر ازنگاه دوربین

  این بخش مربوط به عکاسانی می‌شود که علاقه مند به عکاسی از اجراهای نخست نمایش های بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران هستند. پس از ارسال بیوگرافی و تقاضای شرکت در جشنواره توسط عکاساان، شرایط همکاری از سوی دبیرخانه جشنواره به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

  این بخش ویژه عکاسانی است که دارای دوربین حرفه ای با تنظیمات دستی باشند

  ب) مسابقه‌ تئاتر زوم

  این بخش مربوط به عکاسانی می‌شود که علاقه مند به عکاسی در حاشیه‌ برگزاری جشنواره تئاتر استان تهران هستند اولویت در این بخش شکار لحظه ها و اتفاقات پیش بینی نشده و ثبت لحظه های ماندگار در رویداد های مختلف از جمله جلسات نقد و بررسی، کارگاه های آموزشی، واکنش های مختلف هنرمندان، تماشاگران و گروه های تئاتر نسبت به اتفاقات متنوع جشنواره است.

  این بخش به صورت آزاد برگزار می‌شود و شرکت کنندگان می توانند هم با تلفن های همراه و هم با دوربین های عکاسی لحظه های خود را ثبت کرده و در جشنواره شرکت کنند.

  دبیری بخش عکس بیست و چهارمین جشنواره تئاتراستان تهران را محمد علی اسدی راد به عهده دارد .بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران به همت انجمن هنرهای نمایشی و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به دبیری ابراهیم شریفی ٩الی ١13 آبان  ماه ٩٨  در پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود.
  نظرات کاربران