در حال بارگذاری ...
در پردیس تئاتر تهران

آیین اختتامیه بیست وچهارمین جشنواره تئاتر استان تهران برگزار می‌شود

آیین اختتامیه بیست وچهارمین جشنواره تئاتر استان تهران روز دوشنبه مورخه سیزده آبان ماه در پردیس تئاتر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش تئاترتهران، آئین  اختتامیه بیست وچهارمین جشنواره تئاتر استان تهران روز دوشنبه مورخه سیزده آبان ماه ساعت 15 با حضور نمایندگان رسانه و خبرگزاری ها ، مدیران فرهنگی و سایر مسئولین استانی و نیز شرکت هنرمندان پیشکسوت و برجسته و گروه های نمایشی شهرستان تهران بهمراه مهمانان ویژه در پردیس تئاترتهران برگزار خواهد شد.

بیست و چهارمین جشنواره تئاترتهران پس از اعلام فراخوان جشنواره در اردیبهشت ماه و حضور 65 گروه نمایشی از شهرستان‌های تابعه استان تهران در مرحله بازبینی و حضور دوازده گروه نمایشی در مرحله نهایی در پردیس تئاترتهران و در سالن های استاد مشایخی،استاد رشیدی و استاد محمد اجرا گردید.

بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران از نهم تا سیزدهم آبان ماه با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به دبیری ابراهیم شریفی و دبیر اجرایی حمیدرضا صفار درمجموعه پردیس تئاترتهران درحال برگزاری است.

 

 
مطالب مرتبط

شهر قدس میزبان تور نمایشی استان تهران می شود

شهر قدس میزبان تور نمایشی استان تهران می شود

به گزارش تئاترتهران، انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با اشاره به برگزاری تور نمایشی در بین شهرستانهای استان روز چهارشنبه 18 تیرماه در جلسه ایی با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرقدس آقای ...

|

حمیدرضا صفار :

کشاورز، پدر سالار نقش های ماندگار
حمیدرضا صفار :

کشاورز، پدر سالار نقش های ماندگار

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران طی یادداشتی درگذشت بازیگر و هنرمند نامی و پیشکسوت هنرهای نمایشی کشور را به خانواده و هنرمندان و علاقه مندان ایشان تسلیت گفت. در این یادداشت آمده است:

|

نظرات کاربران