در حال بارگذاری ...
با امضا< تفاهم‌نامه‌ای بین انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری دینای هفت قاصدک صورت می گیرد؛

اعطاء تسهیلات ویژه سفر به اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

با امضای تفاهم نامه‌ای مابین انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری دینای هفت قاصدک از این پس تسهیلات ویژه سفرهای داخلی و خارجی در اختیار اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران قرار می‌گیرد.

به گزارش تئاترتهران، با امضای تفاهم نامه ما بین انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری دینای هفت قاصدک از این پس تسهیلات ویژه سفرهای داخلی و خارجی در اختیار اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران قرار می گیرد.

این تفاهم نامه  بین حمیدرضا صفار رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و مجتبی پیرصاحبدل مدیر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری دنیای هفت قاصدک منقعد شد.

به موجب این تفاهم نامه اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و خانواده های آنان می توانند تنها با پرداخت 10 الی 30 درصد نقدی مبلغ کل هزینه سفر خود و مابقی به صورت اقساط 3 الی 15 ماهه از تسهیلات سفرهای داخلی و خارجی بهره مند گردند.

هنرمندانی که خواستار استفاده از تسهیلات سفر هستند می توانند برای دریافت معرفی نامه به واحد رفاه انجمن هنرهای نمایشی استان به مدیریت محمد خوشابی مراجعه نمایند.
مطالب مرتبط

جلسه تور نمایشی در ملارد برگزار شد

جلسه تور نمایشی در ملارد برگزار شد

به گزارش تئاترتهران، در مورخ یازدهم تیرماه،چهارشنبه،جلسه ای با موضوع راه اندازی تور اجراهای نمایش استان تهران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و با حضور آقایان پورروشن ریس اداره فرهنگ و ...

|

نظرات کاربران