در حال بارگذاری ...

آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

به گزارش تئاترتهران، آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران  با حضور حمیدرضا صفار رئیس انجمن، سامان ناصری نایب رئیس انجمن، علیرضا ترامشلو عضو هیئت رئیسه و مجیدقربانی بازرس انجمن و راضیه ده پائینی عضو علی البدل انجمن در محل دفتر انجمن برگزار شد. در این جلسه به جمع بندی برنامه های سال98 و نقاط ضعف و قوت آنها پرداخته شد و از برخی از برنامه های برنامه ریزی شده در سال 99 سخن به میان آمد. در این جلسه درباره حضور راضیه ده پائینی عضو علی البدل انجمن در پی استعفای امیرحسین شفیعی از هیئت رئیسه انجمن تصمی گیری گردید.

درپایان از برگزاری دو جشنواره مجازی با موضوع پیشگیری از بیماری کرونا رونمایی شد. دو جشنواره مجازی استندآپ کمدی و نوروزخوانی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و شهرستان قدس به میزبانی شهرستان قدس در حمایت از پویش کرونا را شکست میدهیم در جهت ترغیب همشهریان و هنرمندان در تولید آثار با مضوم بیماری کرونا طراحی و اماده برگزار شده است.
مطالب مرتبط

به میزبانی شهرستان پاکدشت پایتخت گل و گیاه ایران

نشست روسای شعب شهرستان های انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد
به میزبانی شهرستان پاکدشت پایتخت گل و گیاه ایران

نشست روسای شعب شهرستان های انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

نشست هم اندیشی باحضور میثم مرادی معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و روسا و مدیران آموزشگاه های آزاد بازیگری و نمایش استان تهران برگزار شد.

|

نظرات کاربران