در حال بارگذاری ...
در حمایت از پویش درخانه بمانیم

جشنواره نمایشی«خانواده در قرنطینه» در ملارد برگزار می‌شود

جشنواره «خانواده در قرنطینه» به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ملارد و حمایت انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش تئاترتهران،  جشنواره «خانواده در قرنطینه» با شعار نمایش تعطیل نیست و به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ملارد و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و حمایت انجمن هنرهای نمایشی استان تهران  برگزار می‌شود.

در این جشنواره هر خانواده میتواند با توجه به مسئله مهم و حیاتی قرنطینه خانگی و با موضوع بهداشت فردی و قرنطینه خانگی نمایشی با اعضای خانواده آماده و اجرا و پس از فیلمبرداری به آدرس واتس آپ جشنواره ارسال نماید.

هر خانواده میتواند نمایشهای یک تا ده دقیقه ای خود را از 20 فروردین لغایت 20 اردیبهشا ماه از طریق واتس آپ به شماره 09026704681 ارسال نماید و نتایج این جشنواره نیز در تاریخ 23 اردیبهشت ماه به اطلاع عموم خواهد رسید.جهت اطلاع بیشتر از جشنواره به پوستر مراجعه فرمائید.

 
مطالب مرتبط

جلسه تور نمایشی در ملارد برگزار شد

جلسه تور نمایشی در ملارد برگزار شد

به گزارش تئاترتهران، در مورخ یازدهم تیرماه،چهارشنبه،جلسه ای با موضوع راه اندازی تور اجراهای نمایش استان تهران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و با حضور آقایان پورروشن ریس اداره فرهنگ و ...

|

شرایط ویژه برای هنرمندان عکاسی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

شرایط ویژه برای هنرمندان عکاسی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

به گزارش تئاترتهران، فرصت ویژه عکاسان برای بیمه شدن عکاسان عرصه نمایش مهیا شد.در شرایط جدید عکاسان با عضویت در کانون عکاسان انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با شرایطی ویژه از تسهیلات بیمه هنرمندان بهره ...

|

اجرای پروژه پایانی کارگاه آموزشی در ری

اجرای پروژه پایانی کارگاه آموزشی در ری

نمایش سعادت لرزان مردمان تیره روز به کارگردانی مجید قربانی به عنوان پروژه پایانی کارگاه آموزشی بازیگری سرای محله شهادت و آموزشگاه بازیگری هدف به روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران