در حال بارگذاری ...
درجلسه ای با حضور معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

جشنواره سراسری و مجازی خانه ای بدور از کرونا برگزار می‌شود

در جلسه برگزاری جشنواره مجازی (#خانه_بدور_از_کرونا) برگزار شد، کشاورزیان به عنوان دبیر جشنواره  و سیدامیر حسینی به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره منصوب شدند.

به گزارش تئاترتهران،  جلسه ای  به میزبانی معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور ابراهیم گله دارزاده معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و کشاورزیان ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس و  حمیدرضا صفار ریاست انجمن‌هنرهای نمایشی استان تهران و  سیدامیر حسینی رییس انجمن‌هنرهای نمایشی شهرستان قدس در ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد . در این جلسه پیرو برگزاری جشنواره مجازی (#خانه_بدور_از_کرونا) برگزار شد، کشاورزیان به عنوان دبیر جشنواره  و سیدامیر حسینی به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره منصوب شدند.

از دیگرمباحث مطرح شده این جلسه انتخاب داوران در دوبخش استند آپ و نقالی، تفکیک و نوع جوایز، برگزاری چگونه اختتامیه باتوجه به فضای ایجاد شده توسط ویروس کرونا در جامعه و تمدید جشنواره بر اساس ادامه دار بودن قرنطینه خانگی و پویش #در_خانه_بمانیم بود.

این نشست با رایزنی دررابطه با ترکیب داوران هر بخش به پایان رسید.
مطالب مرتبط

شهر قدس میزبان تور نمایشی استان تهران می شود

شهر قدس میزبان تور نمایشی استان تهران می شود

به گزارش تئاترتهران، انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با اشاره به برگزاری تور نمایشی در بین شهرستانهای استان روز چهارشنبه 18 تیرماه در جلسه ایی با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرقدس آقای ...

|

حمیدرضا صفار :

کشاورز، پدر سالار نقش های ماندگار
حمیدرضا صفار :

کشاورز، پدر سالار نقش های ماندگار

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران طی یادداشتی درگذشت بازیگر و هنرمند نامی و پیشکسوت هنرهای نمایشی کشور را به خانواده و هنرمندان و علاقه مندان ایشان تسلیت گفت. در این یادداشت آمده است:

|

شرایط ویژه برای هنرمندان عکاسی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

شرایط ویژه برای هنرمندان عکاسی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

به گزارش تئاترتهران، فرصت ویژه عکاسان برای بیمه شدن عکاسان عرصه نمایش مهیا شد.در شرایط جدید عکاسان با عضویت در کانون عکاسان انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با شرایطی ویژه از تسهیلات بیمه هنرمندان بهره ...

|

نظرات کاربران