در حال بارگذاری ...

حضور سه اثر از هنرجویان آموزشگاه هنرهای نمایشی اوینار قرچک در جشنواره نوروزخوانی

به گزارش تئاترتهران، سه اثر نمایش سنتی از تولیدات هنرجویان آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی اوینار شهرستان قرچک در نخستین جشنواره سراسری نمایشی مجازی نوروزخوانی شهرستان قدس پذیرفته شد. آثار نقالی و شاهنامه خوانی عاطفه جدید السلام و ساناز گراوند و شهرزاد تومانی در این جشنواره مجازی پذیرفته شد و در صفحه رسمی اینستاگرام جشنواره برای بازدید علاقه مندان بارگزاری شد.

جشنواره مجازی نقالی و نوروزی خوانی در جهت حمایت از شعار #خانه_بدور_از_کرونا و #کرونا_را_شکست_می_دهیم پویش تئاتر استان تهران منتشر شد. انجمن نمایش استان تهران با همکاری انجمن نمایش شهرستان قدس و مشارکت اداره کل فرهنگ‌و ارشاد اسلامی استان تهران و شهرستان قدس، در راستای حفظ و اشاعه فرهنگ ایرانی و تاکید راستای توصیه های بهداشتی مبنی بر در خانه ماندن و مبارزه با ویروس کرونا و یا با اجرا و نقل یکی از داستان های شاهنامه فردوسی و یا یکی از یکی از آیین های نوروزی خوانی، حاجی فیروز، عمو نوروز و... می توانند در این جشنواره مجازی شرکت کنند.
مطالب مرتبط

آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

به گزارش تئاترتهران، آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران  با حضور حمیدرضا صفار رئیس انجمن، سامان ناصری نایب رئیس انجمن، علیرضا ترامشلو عضو هیئت رئیسه و مجیدقربانی بازرس انجمن و راضیه ده پائینی عضو ...

|

جلسه تور نمایشی در ملارد برگزار شد

جلسه تور نمایشی در ملارد برگزار شد

به گزارش تئاترتهران، در مورخ یازدهم تیرماه،چهارشنبه،جلسه ای با موضوع راه اندازی تور اجراهای نمایش استان تهران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و با حضور آقایان پورروشن ریس اداره فرهنگ و ...

|

حمیدرضا صفار :

کشاورز، پدر سالار نقش های ماندگار
حمیدرضا صفار :

کشاورز، پدر سالار نقش های ماندگار

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران طی یادداشتی درگذشت بازیگر و هنرمند نامی و پیشکسوت هنرهای نمایشی کشور را به خانواده و هنرمندان و علاقه مندان ایشان تسلیت گفت. در این یادداشت آمده است:

|

نظرات کاربران