در حال بارگذاری ...
علیرضا ایران تئاتر:

جشنواره مجازی نمایشی خلاقیت به وقت کرونا در قرچک برگزار می‌شود

علیرضا ترامشلو رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک و مدیرآموزشگاه هنرهای نمایشی اوینار خبر از برگزاری جشنواره مجازی- نمایشی با هدف پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا داد.

به گزارش تئاترتهران، از دیگر اهداف این جشنواره ترغیب خانواده ها به ماندن در خانه به عنوان امن ترین مکان و تحقق پویش سراسری درخانه بمانیم و کمک به بروز خلاقیت‌های خانواده های حاضر در قرنطینه خانگی و سپری کردن فرهنگی و هنری این اوقات است.

ترامشلو ادامه داد: این جشنواره در چهاربخش نمایشی برگزار می گردد و تقریباً تمامی طیف های یک جامعه را پوشش میدهد.این جشنواره در بخش های : نمایش کوتاه (نمایش، نقالی،سیاه بازی و...)، نمایش عروسکی(نمایش با عروسکهای داخل منزل، استندآپ کمدی، دابسمش برگزار خواهد شد.

جشنواره مجازی-نمایشی (#خلاقیت_به_وقت_کرونا) به همت آموزشگاه هنرهای نمایشی اوینار و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک و انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و شهرستان قرچک و کانون بسیج هنرمندان این شهرستان به صورت مجازی و با ارسال آثار از طریق مجازی برگزار می شود.
مطالب مرتبط

آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

به گزارش تئاترتهران، آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران  با حضور حمیدرضا صفار رئیس انجمن، سامان ناصری نایب رئیس انجمن، علیرضا ترامشلو عضو هیئت رئیسه و مجیدقربانی بازرس انجمن و راضیه ده پائینی عضو ...

|

نظرات کاربران