در حال بارگذاری ...
برای دومین سال پیاپی

گروه تئاتر چکاوک گزارش عملکرد سالانه خود را منتشر کرد

به گزارش تئاتر تهران، گروه تئاتر چکاوک برای دومین سال پیاپی  گزارش عملکرد سالانه خود را منتشر کرد.روند تمرینات، تولید و اجرای آثار تولید شده توسط گروه چکاوک در سال ۱۳۹۸ و همچنین فعالیت های خارج از گروه اعضا در کنار تصاویر و مستندات مالی و اداری مربوط به تمامی فعالیت های اجرایی و آموزشی این گروه، بررسی مشکلات و خطاهای سال گذشته و گزارش ها و گفتگو ها بصورت مفصل، در ۵۴۴ صفحه توسط یک تیم ۲۵ نفره تهیه و آماده انتشار شد.

هومن رهنمون سرپرست گروه تئاتر چکاوک دماوند ابراز امیدواری کرد: نسل جدید هنرمندان تئاتر استان خودشان و فعالیتشان را جدی خواهند گرفت و اجازه نخواهند داد در برهوت بی خبری هر روز کوتاه تر از دیروز شوند. ما کنار هم رشد خواهیم کرد، قد خواهیم کشید.

وی در ادامه و در حاشیه انتشار گزارش عملکرد گروه چکاوک افزود ؛ یکی از مهم ترین بخش های کار ما مغفول مانده است. ما پس از تولید و اجرای آثارمان بخش جدیدی از فعالیتمان را باید به انجام برسانیم که عموما انجامش نمی دهیم. فصل تازه که پا به پای دیگر مراحل تولید باید رشد کند و  پس از پایان اجراها و یا پایان هر سال آماده انتشار باشد گزارش عملکردی است که حاوی ریزترین اطلاعات و تشریح دقیق چگونگی تولید است. این طبقه بندی اطلاعات جهت حفظ و نشر یک نیاز جدی است

حفظ و نگهداری برای انتقال به آیندگان و انتشار همزمان جهت تبادل اطلاعات و تجارب با گروه ها و شهر های دیگر!

وقتی خبر دقیق و قابل اعتنایی در دسترس هنرمندان شهرستان ها نیست و نمی دانند که ده سال قبل در تئاتر استان چه گذشته است چطور می شود از آنها انتظار داشت که در ورطه تکرار مکرر خطاهای پیشین و یا تجارب منجر به شکست قبلی دور باطل نزنند؟

رهنمون افزود؛ هنرمند تئاتر شهرستان اول باید خودش خودش را جدی بگیرد تا دیگران هم او را جدی بگیرند. همه باید بدانند که ما گلدوزی نمی کنیم. ما در جریان یکی از جدی ترین فرایندهای تولید اندیشه و فرهنگ دست به کاریم.

ما تئاتر تولید می کنیم.

 لبخند بی مورد را از صورتتان جمع کنید!

تئاتر پدیده ای جدی و زائیده ی تفکر انسانهاست

زنده باد تئاتر شهرستان ...

در حالیکه سال گذشته نیز این گروه هنری گزارش عملکرد خود را منتشر کرده بود امسال نیز به این روند ادامه داد.

گزارش عملکرد سال ۱۳۹۸ گروه تئاتر چکاوک مشتمل بر ۱۳ فصل است که   به معرفی اعضای فعال گروه و بررسی روند گذشته و حرکت آینده گروه پرداخته شده است ، با متولیان شهری ، استانی و کشوری گفتگوهای اختصاصی انجام داده و خلاصه آن، پس از تهیه و تنظیم نهایی در قالب یک فایل Pdf در دسترس تمامی اصحاب رسانه و فعالین حوزه تئاتر قرار گرفته است.

 

 لینک دانلود فایل pdf گزارش عملکرد
نظرات کاربران