در حال بارگذاری ...
هم‌زمان با با برگزاری افتتاحیه

جدول اجراهای دومین جشنواره استانی تئاترخیابانی حماسه نامداران منتشر شد

افتتاحیه دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی حماسه نامداران در شهرستان قرچک برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از تهران، محمود برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس بیان داشت: دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی "حماسه نامداران" با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک،   سپاه 15 خرداد قرچک،سازمان بسیج هنرمندان استان تهران ، فرمانداری ، شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک  و کانون بسیج هنرمندان قرچک به مدت هفت روز با حضور هنرمندانی از استان تهران در اماکن عمومی و بوستان های سطح شهرستان قرچک برگزار می شود.

وی افزود: مراسم افتتاحیه دومین جشنواره "حماسه نامداران" همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در کنار مزار شهدای گمنام شهرستان قرچک برگزار شد. امیدواریم اثرات معنوی این اجراها به مدد این شهدا در شهرستان جاری و ساری شود.

برزگر گفت: در طول این مدت ما میزبان 12 گروه نمایشی هستیم که در مجموع تعداد 24 اجرا در سطح شهرستان قرچک و دیگر شهرستانهای استان تهران به صورت خیابانی در معرض تماشای عموم قرار می دهند و پس از آن مراسم اختتامیه این جشنواره  را در روز دوشنبه 7 مهرماه ساعت 17 در سالن آمفی تئاتر کتابخانه ولایت شهرستان قرچک برگزار خواهیم کرد که  امیدواریم استقبال عمومی از این اجراها با توجه به شرایط کرونایی خوب باشد چرا که سطح اجراها بسیار بالا و کیفی است.

دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی حماسه نامداران همزمان با هفته ی دفاع مقدس از یکم لغایت هفتم مهرماه به میزبانی شهرستان قرچک برگزار می شود.
مطالب مرتبط

فراخوان دومین جشنواره استانی تئاترخیابانی حماسه نامداران استان تهران منتشر شد

فراخوان دومین جشنواره استانی تئاترخیابانی "حماسه نامداران" استان تهران منتشر شد

به گزارش تئاترتهران، سازمان بسیج هنرمندان استان تهران با همکاری کانون بسیج هنرمندان شهرستان قرچک، با هدف تکریم شخصیت، ایثار و سالها مجاهدت سربازان سپاه اسلام، مجاهد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ...

|

نظرات کاربران