در حال بارگذاری ...

اجرای نمایش خیابانی «به نام» از شهر پرند در پهنه رودکی

نمایش خیابانی «به نام» به نویسندگی و کارگردانی اکبر قهرمانی بعنوان نماینده شهر پرند در بخش مسابقه سرباز انقلاب سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، در پهنه رودکی برای علاقه مندان تئاتر اجرا شد.

به گزارش تئاتر تهران، نمایش خیابانی «به نام» به نویسندگی و کارگردانی اکبر قهرمانی از شهر پرند که به بخش مسابقه سرباز انقلاب سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر راه یافته، پس از اجرا در ایوان انتظار مترو میدان ولیعصر تهران، برای دومین بار در پهنه رودکی (مقابل تالار وحدت) برای علاقه مندان اجرا شد.

نمایش خیابانی «به نام» با بازی مصطبی رجبی در نقش سردار سلیمانی، سیدمحمد میرنقی در نقش شمر، علیرضا قربان نژاد در نقش فرمانده و مجید ربانی (موسیقی نمایش)، روایتی است از رشادت ها و جانفشانی های شهید حاج قاسم سلیمانی که در قالب و فرم تعزیه به نمایش درمی‌آید. 

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه نمایش خیابانی «به نام» نخستین اثری است که از شهر پرند توانسته به جشنواره تئاتر فجر راه پیدا کند، پس از اجرا در جشنواره تئاتر فجر قرار است در شهر پرند برای عموم اجرا شود.

گفتنی است، حمید گراوند رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر پرند و عزت الله عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم با حضور در پهنه رودکی به تماشای این اثر نمایشی نشستند.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با دبیری حسین مسافر آستانه از روز  ۱۱ تا ۲۰ بهمن ماه جاری در تهران برگزار می شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران