در حال بارگذاری ...
 • آیین نکوداشت علی رضا ورامین برگزار می شود

  با برگزاری مراسمی در ر فرهنگسرای قطب الدین رازی، هنرمندان گروه تئاتر کوچک شهرستان ورامین از علی رضا برای ۲۵ سال فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر تجلیل می‌کنند.

  به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، اعضای گروه تئاتر کوچک و هنرمندان شهرستان ورامین از علی رضا برای ۲۵ سال فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر به‌خصوص سینما، تئاتر، موسیقی و خوشنویسی در روز ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۵ مراسم نکوداشتی در سالن فرهنگسرای رازی با کمک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین و همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین برگزار می‌کنند.در این مراسم شاگردان استاد به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

  علی رضا هنرمند هنرهای نمایشی و مدرس موسیقی و همچنین هنرمند خوشنویس از هنرمندان پر سابقه شهرستان‌های قرچک و ورامین بوده که سال‌ها در امر آموزش و تربیت هنرجویان همت گمارده است.

  از شاگردان مطرح ایشان در عرصه ملی و بین‌الملل می‌توان از علی عمرانی، رسول حق‌شناس، راضیه دهپایینی، سمانه عابدینی، سمیه کیادربندسری، حسین احمدی پویا و بسیاری دیگر از هنرمندان نام برد.

  علی رضا کارشناس هنری اداره ارشاد شهرستان ورامین سال‌ها در عرصه فرهنگ فعالیت داشته که همین امر باعث مغفول ماندن توانایی‌ها و هنر ایشان شده. استاد علی رضا کارگردانی آثاری چون زخم کهنه قبیله من؛ حدیث یاس؛ رطب‌خورده و اجاق و بازی در آرش کمانگیر، کاروان وحی و مرگ درمی زند را در کارنامه خود دارد.

  علی رضا یکی از پرافتخارترین مدرسین عرصه فرهنگ هنراست که در شاخه‌های تئاتر و موسیقی  سال‌ها فعالیت داشته و دارد. ازاین‌رو شاگردان استاد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ۲۵ سال تلاش مؤثر این سرمایه ملی اقدام به برگزاری آیین نکوداشتی نموده‌اند تا بتوانند بخشی از زحمات ایشان را جبران کنند.

  از برنامه‌های این مراسم اجرای موسیقی زنده توسط شاگردان ایشان و آیتم‌های نمایشی و همچنین رونمایی از تندیس یادبود استاد علی رضا خواهد بود.

  کارگردان مراسم رسول حق‌شناس و هنرمندان برنامه سمیه کیا و ساره کیا، حسین احمدی و حسین‌آبادی و همچنین سازنده تندیس محمد بروجردی خواهند بود.
  نظرات کاربران