در حال بارگذاری ...
 • نشست هنرمندان تئاتر فیروزکوه با رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

  جلسه هنرمندان تئاتر فیروزکوه با حضور امیرحسین شفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، هومن رهنمون خزانه دار انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، فرزان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه و جمعی از هنرمندان تئاتراین شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان فیروزکوه برگزار گردید.

  به گزارش تئاتر تهران، پس از مدتها خانواده تئاتر فیروزکوه گردهم آمدند تا مشکلات پیش روی تئاتر فیروزکوه را بررسی و برای حل به راهکاری دست یابند.

  در ابتدا فرزان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه گزارشی از وضعیت تئاتر این شهرستان ارائه دادند و در ادامه امیرحسین شفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران تاریخچه ای از تئاتر فیروزکوه را ارائه داد.

  کارگردانان و هنرمندان حاضر درجلسه نیز نقطه نظرات و راهکارهای پیشنهادی خود را در جهت توسعه تئاتر فیروزکوه ارائه دادند و در نهایت تصمیم به تشکیل شورای تخصصی 7 نفره تئاتر فیروزکوه گرفته شد تا شرایط تئاتر در این شهرستان به سطح مطلوب برسد.

  اعضای این شورا عبارتند از روح الله اسفندیار، جعفر طالبی، مجید ضمیر رضوانی، پرهام عمو زاده، زهره زارعی، مازیار بنار و حسن شهر آشوب.

  درپایان امیرحسین شفیعی ضمن آرزوی موفقیت برای شواری حاضر از تمامی هنرمندان تئاتر شهرستان فیروزکوه خواست که در جهت اعتلای هنر تئاتر در این شهرستان بکوشند.
  نظرات کاربران