در حال بارگذاری ...

مسابقات تئاتر دانش آموزی شهرری برگزار شد

با همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهرری و اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱، مسابقات تئاتر دانش آموزی شهرری در کانون سمیه برگزار شد.

به گزارش تئاتر تهران، در این رقابت ها، 42 گروه در بخش های صحنه ای، عروسکی، نمایشنامه خوانی و نقالی  روی صحنه رفتند و در پایان این رویداد دو روزه، برگزیدگان معرفی شدند.
این رویداد فرهنگی با همکاری انجمن هنرهای نمایشی ری برگزار و طی تفاهم نامه ای که پیش از برگزاری تنظیم شده بود، انجمن هنرهای نمایشی ری موظف شد در بخش‌های داوری، کارشناسی و اعزام مربی به مدارس با اداره آموزش و پرورش همکاری کند.
 انجمن هنرهای نمایشی ری درنظر دارد سال 96 ضمن برگزاری دوره های ضمن خدمت مربیان پرورشی ، یک دوره مسابقه نمایشنامه نویسی نیز با هدف ارتقا سطح کیفی نمایش نامه ها، در دو بخش آزاد  (ویژه هنرمندان نمایش) و دانش آموزی برگزار کند و متون برتر منتشر شود و در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.
ازدیگر مباحث مورد تفاهم  بین انجمن هنرهای نمایشی و اداره آموزش و پرورش ری، همکاری این اداره در خصوص حمایت از اجراهای بزرگسال و کودک  است که بنا است با طرح خرید بلیط نیم بها برای بهرمندی کارکنان ، دانش آموزان و خانواده هایشان از طرف آموزش و پرورش، اجراهای عمومی مورد توجه و حمایت قرار بگیرد.
نظرات کاربران