در حال بارگذاری ...

تقدیرامیرحسین شفیعی از همکاری معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش تئاترتهران، امیرحسین شفیعی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران طی نامه ای مراتب تقدیر و تشکر خود و اعضای هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران را در مساعدت و دستورمعاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر مرادخانی نسبت به تخصیص و واریز مستقیم بودجه سالانه تئاتر به حساب انجمن هنرهای نمایشی هر استان را اعلام کرد.

در بخشی از این نامه آمده است :« باعنایت به صدور دستور مساعد حضرتعالی مبنی بر تخصیص  بودجه سالانه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران از طریق واریز به حساب انجمن ها، به استحضار می رساند که این اقدام مثبت سبب احیاء هویت و استقلال انجمن هنرهای نمایشی استان تهران شده و در تحقق شعار دولت یازدهم مبنی برواگذاری امور هنری به انجمن های صنفی اقدام شایانی محسوب می شود. بر خود وظیفه دانستیم از این حرکت شایسته و تاثیر گزار مجموعه معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آوریم.

امیدواریم با استمرار چنین حمایتهایی و اعتماد بیش از پیش به انجمن های صنفی هنرمندان ، شاهد رشد و شکوفایی و استقلال هنرنمایش در کشور باشیم.»

 پیش از این بودجه انجمن های نمایشی استان ها به حساب ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها واریز می‌شد که با درخواست انجمن ها و پیگیری مدیر کل هنرهای نمایشی و با دستور دکتر مراد خانی این واریزها از طریق حساب انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها صورت می‌گیرد.
مطالب مرتبط

آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

به گزارش تئاترتهران، آخرین جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران  با حضور حمیدرضا صفار رئیس انجمن، سامان ناصری نایب رئیس انجمن، علیرضا ترامشلو عضو هیئت رئیسه و مجیدقربانی بازرس انجمن و راضیه ده پائینی عضو ...

|

حمیدرضا صفار :

کشاورز، پدر سالار نقش های ماندگار
حمیدرضا صفار :

کشاورز، پدر سالار نقش های ماندگار

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران طی یادداشتی درگذشت بازیگر و هنرمند نامی و پیشکسوت هنرهای نمایشی کشور را به خانواده و هنرمندان و علاقه مندان ایشان تسلیت گفت. در این یادداشت آمده است:

|

داوران دو بخش جشنواره (# خانه_بدوراز_کرونا) مشخص شدند

داوران دو بخش جشنواره (# خانه_بدوراز_کرونا) مشخص شدند

بر اثر گسترش ویروس کرونا در کشورمان و طبق تاکید دولت و وزارت بهداشت به امر در خانه بمانیم و ایجاد شادی و هیجان در خانه های مردم عزیز کشورمان،انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با همکاری انجمن نمایش شهرستان قدس و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و همچنین شهرستان ...

|

آغاز ثبت نام استفاده از تسهیلات خانه کارگر ویژه اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

آغاز ثبت نام استفاده از تسهیلات خانه کارگر ویژه اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران

به گزارش تئاتر تهران، کمیته رفاه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران طی اطلاعیه ای آغاز ثبت نام استفاده از تسهیلات خانه کارگر را اعلام کرد.در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کیبه هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی استان ...

|

نظرات کاربران